ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

MΜDZICY   MΜDZICZKI
I WTKII WTKIII WTK

KLASYFIKACJA GENERALNA MΜDZICZEK
Klasyfikacja uwzgl璠nia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniej闚

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Warowna Maja 2008 UKS Dynamo G霩d 128
2. ζkoma Maja 2009 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 116
3. Borysz Karina 2007 UKS Optima Zamo嗆 114
4. Karczmarz Maria 2009 MKS Lewart AGS Lubart闚 111
5. Mazur Maja 2007 KTS Optima Lublin 107
6. Skibi雟ka Dominika 2009 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 107
7. Szkiryniec Kamila 2008 UKS Optima Zamo嗆 105
8. Zgierska Aleksandra 2007 MKS Lewart AGS Lubart闚 100
9. Serafin Antonina 2009 UKS 畝czek Fajs豉wice 97
10. R騜a雟ka Izabela 2007 UKS Optima Zamo嗆 94
11. Salecka Wiktoria 2008 UKS 畝czek Fajs豉wice 94
12. Tkaczyk Natalia 2008 KS Sygna Lublin 90
13. P這charz Aleksandra 2007 UKS Optima Zamo嗆 84
14. Wr鏏el Zuzanna 2010 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 81
15. Kowalska Daria 2009 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 81
16. Kowalska Katarzyna 2008 UKS 畝czek Fajs豉wice 81
17. Szalast Paulina 2007 MKS Lewart AGS Lubart闚 72
18. Kami雟ka Amelia 2008 LUKS Fala Piotrawin 61
19. Pudlak Weronika 2008 LUKS K這s Wola Skromowska 34
20. Janoszczyk Julia 2007 LUKS Fala Piotrawin 33
21. Wo這dko Nikola 2008 SMS W這dawa 28
22. Chomontowska Otylia 2007 SMS W這dawa 28
23. Franczak Roksana 2010 UKS Optima Zamo嗆 28
24. Firlej Jagoda 2009 ULKS Dzierzkowice 23
25. Zarzycka Gabriela 2007 ULKS Dzierzkowice 23
26. Sikora Patrycja 2007 ULKS Dzierzkowice 20
27. Sloczylas Oliwia 2007 ULKS Dzierzkowice 20
28. Jagie陶o Aleksandra 2007 UKS 畝czek Fajs豉wice 20
29. Figacz Zofia 2008 UKS Dynamo G霩d 20
30. Skoczylas Julia 2007 ULKS Dzierzkowice 20
31. J璠rys Gabriela 2007 UKS Bobry Bobrowniki 20
32. Firlej Jagoda 2009 ULKS Dzierzkowice 20
33. Torbicz Gabriela 2008 SMS W這dawa 20
34. Ga貫k Karolina 2008 LUKS Fala Piotrawin 20
35. Romanowska Lena 2010 KS Ogniwo Che軛 20
36. Baran Nikola 2010 UKS 畝czek Fajs豉wice 13
37. Zagozdon Zuzanna 2008 LUKS Fala Piotrawin 13

I WTKII WTKIII WTK
MΜDZICY   MΜDZICZKI

 

lozts