ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

SENIORZY   SENIORKI
I WTKII WTKIII WTK

KLASYFIKACJA GENERALNA SENIOR紟
Klasyfikacja uwzgl璠nia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniej闚

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Jarocki ㄆkasz 1996 AUKS Trefl Zamo嗆 265
2. S這mka Tomasz 1972 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 222
3. Warda Mateusz 1993 ATS Lublin 221
4. Chrze軼ian Rados豉w 2002 ATS Lublin 212
5. Drzewiecki ㄆkasz 2001 MKS Lewart Lubart闚 212
6. Bednarz Patryk 1991 UKS Grot-Micha Werbkowice 191
7. Baranowski Mateusz 2000 MKS STS Lubart闚 191
8. Bielecki Patryk 2004 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 190
9. Kowalczyk Bartosz 2002 MKS Lewart Lubart闚 185
10. Jurewicz Mateusz 1986 KS Ogniwo Che軛 157
11. P豉chta Norbert 2002 KS Sygna Lublin 146
12. J騧wiak Norbert 1990 MKS Lewart Lubart闚 141
13. Pawelec Filip 1999 KS Sygna Lublin 133
14. Wo幡iak Jaros豉w 1968 MKS STS Lubart闚 116
15. Sagan Jakub 1982 MKS Lewart Lubart闚 105
16. Rogala Hubert 2002 ATS Lublin 105
17. Kiciak Bartosz 1986 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 102
18. W這szek Sylwester 1999 SMS W這dawa 97
19. Chmiel Pawe 1986 AUKS Trefl Zamo嗆 90
20. Litwiniuk Marcin 1990 AUKS Trefl Zamo嗆 85
21. Godzisz Daniel 1978 KS Sok馧 Zwierzyniec 82
22. Maci庵 Dominik 2003 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 82
23. Kozie Pawe 1993 AUKS Trefl Zamo嗆 81
24. S逝pski Tomasz 1988 UKS Grot-Micha Werbkowice 74
25. Zguczy雟ki Jakub 2002 SMS W這dawa 74
26. Kisielewicz Daniel 1993 AUKS Trefl Zamo嗆 73
27. Hamziuk Kamil 2000 SMS W這dawa 72
28. Szymanik Jacek 1963 UMKS Bi貪oraj 70
29. Szczecki Jacek 2002 KS Sok馧 Zwierzyniec 68
30. Plewik Mi這sz 2004 KS CKFiS Be鹵yce 68
31. 安idnik Bart這miej 1979 UKS 畝czek Fajs豉wice 67
32. Warpas B豉瞠j 2001 ATS Lublin 65
33. Zguczy雟ki Szymon 2006 SMS W這dawa 65
34. Jaszczuk Marcin 2001 MKS Lewart Lubart闚 62
35. Litwin Szymon 1993 UKS Grot-Michal Werbkowice 62
36. Wardzy雟ki Marian 1973 UKS Wola Osowi雟ka 60
37. Dziuba Waldemar 1996 KS Sok馧 Zwierzyniec 59
38. Baranowski Mariusz 1969 MKS STS Lubart闚 59
39. Nowak Emil 2001 ATS Lublin 57
40. Misiarz Pawe 2003 UKS Grot-Micha Werbkowice 55
41. Kubajka Adrian 1992 KS Ogniwo Che軛 53
42. Zi瑿a Marek 1994 KTS Optima Lublin 53
43. Majewski Tomasz 1991 KS Ogniwo Che軛 53
44. Wo幡iak Kacper 2000 KS Sygna Lublin 50
45. Dadia Dominik 2001 AUKS Trefl Zamo嗆 49
46. K瘼a Hubert 1978 UKS 畝czek Fajs豉wice 42
47. Momot Daniel 2002 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 42
48. ㄆszcz Andrzej 1975 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 42
49. Barszcz Krzysztof 1972 MKS STS Lubart闚 42
50. Zdybel Stanis豉w 2003 KS Sygna Lublin 42
51. W這darczyk Tomasz 1992 MLKS Wola Sernicka 40
52. Bernat ㄆkasz 1995 UKS Wola Osowi雟ka 40
53. Bochniarz Tadeusz 1958 UKS 畝czek Fajs豉wice 34
54. Suszek Pawe 1984 UKS 畝czek Fajs豉wice 34
55. Modrzejewski Szymon 2001 ATS Lublin 32
56. Zgierski Andrzej 1971 MKS Lewart Lubartow 30
57. Rafalski Piotr 1968 UKS Grot-Micha Werbkowice 30
58. Krzak Piotr 2000 KS CKFiS Be鹵yce 30
59. Reszel Daniel 1991 UKS 畝czek Fajs豉wice 30
60. Wierzbicki Marek 1994 MKS STS Lubart闚 28
61. Wasil Bogdan 1970 MLKS Wola Sernicka 25
62. Kaznowski Marcin 1996 UPKS B喚kitni Leopold闚 25
63. P瘯ala Kacper 1999 KS Sygna Lublin 25
64. Podko Mateusz 1998 KSGCH K這s Che軛 25
65. Koz這wski Jacek 1980 KS Ogniwo Che軛 25
66. Kalinowski Artur 1977 KS Ogniwo Che軛 25
67. Czury這wicz Tomasz 1984 Ogniwo Che軛 17
68. Momot Miros豉w 1965 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 17
69. Linde Piotr 1970 KSGCH K這s Che軛 17
70. Baran Robert 1972 UKS Wola Osowinska 17
71. Rymczuk Zbigniew 1975 KSGCH K這s Che軛 17
72. Zalewski Wojciech 1990 MKS STS Lubart闚 17
73. Grzywna Szymon 2005 SMS W這dawa 17
74. Jankowski Stanis豉w 1957 MLKS Wola Sernicka 17
75. Jarosz ㄆkasz 1987 UKS Grot-Micha Werbkowice 17
76. Chemperek Micha 1981 KS CKFiS Be鹵yce 17
77. Plis Jan 2005 KS CKFiS Be鹵yce 17
78. Strycharczuk Szymon 2001 KS Ogniwo Che軛 17
79. Chemperek Micha 1981 KS CKFiS Be鹵yce 17
80. Dyjor Adam 1986 KTS Optima Lublin 17
81. Korzeniowski Konrad 2002 UKS 畝czek Fajs豉wice 17
82. Bury Kamil 1995 KS Sok馧 Zwierzyniec 17
83. Piechnik Roman 1964 KS Sygna Lublin 17
84. Matera Micha 2000 KTS Optima Lublin 15
85. ㄆbkowski Zbigniew 1965 UKS Grot Micha Werbkowice 15
86. Grzyb Marcin 1988 UPKS B喚kitni Leopold闚 15
87. Korol Jakub 2002 UKS Grot - Micha Werbkowice 15
88. Chwiejczak Tadeusz 1953 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 15
89. Kowalczyk Szymon 2001 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 15
90. Oszmaniec Pawe 2004 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 15
91. Kostrubiec Piotr 1976 AUKS Trefl Zamo嗆 15
92. Iwa鎍zuk Miros豉w 1960 UMKS Bi貪oraj 15
93. Szostak Damian 1999 UKS Niemce 15
94. B寮ziuch Wojciech 1977 AUKS Trefl Zamo嗆 15
95. Bielecki Robert 1971 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 15
96. Serwin Andrzej 1998 UKS Niemce 13
97. Wyskiel Patryk 1997 UKS Grot-Micha Werbkowice 13

I WTKII WTKIII WTK
SENIORZY   SENIORKI

 

lozts