ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

JUNIORZY   JUNIORKI

I WOJEW笈ZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY JUNIOR紟

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Chrze軼ian Rados豉w 2002-10-21 ATS Lublin 70
2. Drzewiecki ㄆkasz 2001-07-31 MKS Lewart Lubart闚 66
3. Jaszczuk Marcin 2001-04-24 MKS Lewart Lubart闚 62
4. P豉chta Norbert 2002-08-24 KS Sygna Lublin 59
5. Rogala Hubert 2002-03-27 ATS Lublin 57
6. Maci庵 Dominik 2003-07-19 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 Be鹵yce 55
7. Plewik Mi這sz 2004-11-15 KS CKFiS Be鹵yce 53
8. Warpas B豉瞠j 2001-07-27 ATS Lublin 51
9-12. Zguczy雟ki Jakub 2002-12-04 SMS W這dawa 47
  Zdybel Stanis豉w 2003-08-13 KS Sygna Lublin 47
  Maci庵 Kacper 2003-12-25 SMS W這dawa 47
  Nowak Emil 2001-02-26 ATS Lublin 47
13-16. Misiarz Pawe 2003-11-07 UKS Grot-Micha Werbkowice 39
  Strycharczuk Szymon 2001-06-11 KS Ogniwo Che軛 39
  Dadia Dominik 2001-05-21 AUKS Trefl Zamo嗆 39
  S這mka Artur 2005-07-09 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 39
17-24. Doma雟ki Marcel 2003-01-08 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 28
  Kosiewski Jan-Tytus 2003-12-16 ATS Lublin 28
  Korol Jakub 2002-03-11 UKS Grot - Micha Werbkowice 28
  Modrzejewski Szymon 2001-11-28 ATS Lublin 28
  Korzeniowski Konrad 2002-01-30 UKS 畝czek Fajs豉wice 28
  Szczecki Jacek 2002-03-01 KS Sok馧 Zwierzyniec 28
  P豉chta Kamil 2006-11-03 KS Sygna Lublin 28
  Zawadewicz Rados豉w 2002-04-10 SMS W這dawa 28
25-32. Grzywna Szymon 2005-07-20 SMS W這dawa 16
  Kowalczyk Marcin 2005-05-05 KTS Optima Lublin 16
  Tkaczyk Bartosz 2004-08-01 KS Sygna Lublin 16
  Borcuch Dominik 2004-07-19 SL SALOS KALINA Lublin 16
  Oszmaniec Pawe 2004-01-19 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 16
  Mroczek Daniel 2003-03-29 UKS Dynamo G霩d 16
  Wrona Hubert 2002-03-13 SL Kalina Salos Lublin 16
  Chodorowski Kacper 2004-08-04 SL SALOS KALINA Lublin 16
33-44. Knysz Rafa 2003-05-01 UKS Grot-Micha Werbkowice 10
  Kowalczyk Szymon 2001-04-15 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10
  Kita Karol 2003-08-30 SL Salos Kalina Lublin 10
  Palonka Gabriel 2003-10-08 SL Salos Kalina Lublin 10
  Le郾y Jaros豉w 2003-07-01 KTS Optima Lublin 10
  Momot Daniel 2002-08-06 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10
  Szafranek Marcin 2002-06-17 SL SALOS KALINA Lublin 10
  G璚a Adam 2004-07-04 KTS Optima Lublin 10
  Stonio Aleksander 2004-12-02 UKS Dynamo G霩d 10
  Stonio Fabian 2005-11-20 UKS Dynamo G霩d 10
  Zdybel Antoni 2002-04-05 SL SALOS KALINA Lublin 10
  Pozna雟ki Wiktor 2005-07-12 KTS Optima Lublin 10

JUNIORZY   JUNIORKI



lozts