ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

KADECI   KADETKI
II WTK

I WOJEW笈ZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY KADET紟

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Chrze軼ian Rados豉w 2002-10-21 AZS UMCS Lublin 60
2. Rogala Hubert 2002-03-27 AZS UMCS Lublin 57
3. Bielecki Patryk 2004-12-06 Heksa Niedrzwica Du瘸 54
4. Plewik Mi這sz 2004-11-15 KS Sygna Lublin 52
5. P豉chta Norbert 2002-08-24 KS Sygna Lublin 49
6. Zguczy雟ki Szymon 2006-09-25 SMS W這dawa 49
7. Maci庵 Kacper 2003-12-25 SMS W這dawa 45
8. S這mka Artur 2005-07-09 Heksa Niedrzwica Du瘸 45
9. Zguczy雟ki Jakub 2002-12-04 SMS W這dawa 40
10. Zdybel Stanis豉w 2003-08-13 KS Sygna Lublin 40
11. Maci庵 Dominik 2003-07-19 LUKS Fala Piotrawin 40
12. Szczecki Jacek 2002-03-01 LUKS Jawor Jan闚 Lubelski 40
13. Ciempiel Marcel 2005-02-11 ULKS Dzierzkowice 33
14. Szajba Maciej 2002-11-04 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 33
15. Borz璚ki Damian 2003-06-06 MKS Lewart Lubart闚 33
16. Madras Miko豉j 2002-01-12 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 33
17. Gumienik Patryk 2002-12-09 UKS Spartakus Dzwola 24
18. Kasprzak Dawid 2002-03-21 KS Ogniwo Che軛 24
19. Misiarz Pawe 2003-11-07 UKS Grot-Micha Werbkowice 24
20. Skrzypek Marcin 2002-06-08 SMS W這dawa 24
21. Knysz Rafa 2003-05-01 UKS Grot-Micha Werbkowice 24
22. Plis Jan 2005-03-13 LUKS Fala Piotrawin 24
23. Cielepa豉 Dominik 200502-28 ULKS Dzierzkowice 24
24. Nowak Kamil 2004-08-03 MKS Lewart Lubart闚 24
25. Orze Wiktor 2004-11-24 KS Ogniwo Che軛 13
26. Flis ㄆkasz 2004-05-10 UKS Spartakus Dzwola 13
27. Gumienik Marek 2005-10-13 UKS Spartakus Dzwola 13
28. Pawlos Kacper 2002-05-29 UKS Spartakus Dzwola 13
29. Ciempiel Krystian 2003-10-02 ULKS Dzierzkowice 13
30. Pawlos Przemys豉w 2002-05-29 UKS Spartakus Dzwola 13
31. Zawadewicz Rados豉w 2002-04-10 SMS W這dawa 13
32. Doma雟ki Marcel 2003-01-08 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 13
33. Smusz Jakub 2003-09-21 UKS Grot-Micha Werbkowice 9
34. Zi瑿a Jakub 2005-10-19 UKS Spartakus Dzwola 9
35. Flis Szymon 2004-04-01 UKS Spartakus Dzwola 9
36. Wo幡ica Kacper 2004-12-21 UKS Spartakus Dzwola 9
37. Bielecki Dawid 2004-08-02 UKS Spartakus Dzwola 9

II WTK
KADECI   KADETKI

lozts