ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

SENIORZY   SENIORKI
II WTKIII WTKMistrz. Woj.

I WOJEW笈ZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY SENIOR紟

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Jarocki ㄆkasz 1996 AUKS Trefl Zamo嗆 90
2. S這mka Tomasz 1972 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 85
3. Warda Mateusz 1993 ATS Lublin 81
4. Jurewicz Mateusz 1986 KS Ogniwo Che軛 77
5. Chrze軼ian Rados豉w 2002 ATS Lublin 74
6. Kowalczyk Bartosz 2002 MKS Lewart Lubart闚 72
7. Drzewiecki ㄆkasz 2001 MKS Lewart Lubart闚 70
8. Bielecki Patryk 2004 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 68
9-12. Kiciak Bartosz 1986 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 62
  Bednarz Patryk 1991 UKS Grot-Micha Werbkowice 62
  Litwin Szymon 1993 UKS Grot-Michal Werbkowice 62
  Jaszczuk Marcin 2001 MKS Lewart Lubart闚 62
13-16. Plewik Mi這sz 2004 KS CKFiS Be鹵yce 53
  Szczecki Jacek 2002 KS Sok馧 Zwierzyniec 53
  P豉chta Norbert 2002 KS Sygna Lublin 53
  Baranowski Mateusz 2000 MKS STS Lubart闚 53
17-24. Godzisz Daniel 1978 KS Sok馧 Zwierzyniec 40
  Hamziuk Kamil 2000 SMS W這dawa 40
  Bernat ㄆkasz 1995 UKS Wola Osowi雟ka 40
  Sagan Jakub 1982 MKS Lewart Lubart闚 40
  W這szek Sylwester 1999 SMS W這dawa 40
  Pawelec Filip 1999 KS Sygna Lublin 40
  Rogala Hubert 2002 ATS Lublin 40
  Zguczy雟ki Jakub 2002 SMS W這dawa 40
25-32. Momot Daniel 2002 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 25
  Dziuba Waldemar 1996 KS Sok馧 Zwierzyniec 25
  P瘯ala Kacper 1999 KS Sygna Lublin 25
  ㄆszcz Andrzej 1975 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 25
  Wo幡iak Kacper 2000 KS Sygna Lublin 25
  Podko Mateusz 1998 KSGCH K這s Che軛 25
  Koz這wski Jacek 1980 KS Ogniwo Che軛 25
  Kalinowski Artur 1977 KS Ogniwo Che軛 25
33-48. Baranowski Mariusz 1969 MKS STS Lubart闚 17
  Momot Miros豉w 1965 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 17
  Linde Piotr 1970 KSGCH K這s Che軛 17
  Rymczuk Zbigniew 1975 KSGCH K這s Che軛 17
  Szymanik Jacek 1963 UMKS Bi貪oraj 17
  Barszcz Krzysztof 1972 MKS STS Lubart闚 17
  S逝pski Tomasz 1988 UKS Grot-Micha Werbkowice 17
  Suszek Pawe 1984 UKS 畝czek Fajs豉wice 17
  Bielecki Robert 1971 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 17
  安idnik Bart這miej 1979 UKS 畝czek Fajs豉wice 17
  K瘼a Hubert 1978 UKS 畝czek Fajs豉wice 17
  Zdybel Stanis豉w 2003 KS Sygna Lublin 17
  Grzywna Szymon 2005 SMS W這dawa 17
  Strycharczuk Szymon 2001 KS Ogniwo Che軛 17
  Maci庵 Dominik 2003 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 17
  Chemperek Micha 1981 KS CKFiS Be鹵yce 17
49-56. B寮ziuch Wojciech 1977 AUKS Trefl Zamo嗆 15
  Szostak Damian 1999 UKS Niemce 15
  Iwa鎍zuk Miros豉w 1960 UMKS Bi貪oraj 15
  Rafalski Piotr 1968 UKS Grot-Micha Werbkowice 15
  Kostrubiec Piotr 1976 AUKS Trefl Zamo嗆 15
  Oszmaniec Pawe 2004 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 15
  Dadia Dominik 2001 AUKS Trefl Zamo嗆 15
  Kowalczyk Szymon 2001 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 15
57-62. Misiarz Pawe 2003 UKS Grot-Micha Werbkowice 13
  Krzak Piotr 2000 KS CKFiS Be鹵yce 13
  Reszel Daniel 1991 UKS 畝czek Fajs豉wice 13
  Wyskiel Patryk 1997 UKS Grot-Micha Werbkowice 13
  Serwin Andrzej 1998 UKS Niemce 13
  Wierzbicki Marek 1994 MKS STS Lubart闚 13

II WTKIII WTKMistrz. Woj.
SENIORZY   SENIORKI



lozts