ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

SENIORZY   SENIORKI

I WOJEW笈ZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY SENIOR紟

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Jarocki ㄆkasz 1996-06-09 AUKS Trefl Zamo嗆 90
2. S這mka Tomasz 1972-03-22 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 85
3. Warda Mateusz 1993-01-11 ATS Lublin 81
4. Jurewicz Mateusz 1986-06-25 KS Ogniwo Che軛 77
5. Chrze軼ian Rados豉w 2002-10-21 ATS Lublin 74
6. Kowalczyk Bartosz 2002-05-12 MKS Lewart Lubart闚 72
7. Drzewiecki ㄆkasz 2001-07-31 MKS Lewart Lubart闚 70
8. Bielecki Patryk 2004-12-06 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 68
9-12. Kiciak Bartosz 1986-05-02 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 62
  Bednarz Patryk 1991-09-19 UKS Grot-Micha Werbkowice 62
  Litwin Szymon 1993-07-24 UKS Grot-Michal Werbkowice 62
  Jaszczuk Marcin 2001-04-24 MKS Lewart Lubart闚 62
13-16. Plewik Mi這sz 2004-11-15 KS CKFiS Be鹵yce 53
  Szczecki Jacek 2002-03-01 KS Sok馧 Zwierzyniec 53
  P豉chta Norbert 2002-08-24 KS Sygna Lublin 53
  Baranowski Mateusz 2000-01-31 UKS Wola Osowinska 53
17-24. Godzisz Daniel 1978-12-25 KS Sok馧 Zwierzyniec 40
  Hamziuk Kamil 2000-08-26 SMS W這dawa 40
  Bernat ㄆkasz 1995-09-01 UKS Wola Osowi雟ka 40
  Sagan Jakub 1982-07-22 MKS Lewart Lubart闚 40
  W這szek Sylwester 1999-07-09 SMS W這dawa 40
  Pawelec Filip 1999-08-29 KS Sygna Lublin 40
  Rogala Hubert 2002-03-27 ATS Lublin 40
  Zguczy雟ki Jakub 2002-12-04 SMS W這dawa 40
25-32. Momot Daniel 2002-08-06 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 25
  Dziuba Waldemar 1996-09-24 KS Sok馧 Zwierzyniec 25
  P瘯ala Kacper 1999-07-26 KS Sygna Lublin 25
  ㄆszcz Andrzej 02.75 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 25
  Wo幡iak Kacper 2000-04-22 KS Sygna Lublin 25
  Podko Mateusz 1998-02-21 KSGCH K這s Che軛 25
  Koz這wski Jacek 1980-12-06 KS Ogniwo Che軛 25
  Kalinowski Artur 1977-07-15 KS Ogniwo Che軛 25
33-48. Baranowski Mariusz 1969-08-16 MKS STS Lubart闚 17
  Momot Miros豉w 1965-08-15 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 17
  Linde Piotr 1970-06-25 KSGCH K這s Che軛 17
  Rymczuk Zbigniew 1975-01-01 KSGCH K這s Che軛 17
  Szymanik Jacek 1963-11-28 UMKS Bi貪oraj 17
  Barszcz Krzysztof 1972-12-19 UKS Niemce 17
  S逝pski Tomasz 1988-06-28 UKS Grot-Micha Werbkowice 17
  Suszek Pawe 1984-04-19 UKS 畝czek Fajs豉wice 17
  Bielecki Robert 1971-06-07 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 17
  安idnik Bart這miej 1979-08-21 UKS 畝czek Fajs豉wice 17
  K瘼a Hubert 1978-10-03 UKS 畝czek Fajs豉wice 17
  Zdybel Stanis豉w 2003-08-13 KS Sygna Lublin 17
  Grzywna Szymon 2005-07-20 SMS W這dawa 17
  Strycharczuk Szymon 2001-06-11 KS Ogniwo Che軛 17
  Maci庵 Dominik 2003-07-19 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 Be鹵yce 17
  Chemperek Micha 1981-05-10 KS CKFiS Be鹵yce 17
49-56. B寮ziuch Wojciech 1977-03-12 AUKS Trefl Zamo嗆 15
  Szostak Damian 1999-04-16 UKS Niemce 15
  Iwa鎍zuk Miros豉w 1960-12-16 UMKS Bi貪oraj 15
  Rafalski Piotr 1968-06-29 UKS Grot-Micha Werbkowice 15
  Kostrubiec Piotr 1976-05-15 AUKS Trefl Zamo嗆 15
  Oszmaniec Pawe 2004-01-19 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 15
  Dadia Dominik 2001-05-21 AUKS Trefl Zamo嗆 15
  Kowalczyk Szymon 2001-04-15 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 15
57-62. Misiarz Pawe 2003-11-07 UKS Grot-Micha Werbkowice 13
  Krzak Piotr 2000-10-18 KS CKFiS Be鹵yce 13
  Reszel Daniel 1991-05-02 UKS 畝czek Fajs豉wice 13
  Wyskiel Patryk 1997-12-23 UKS Grot-Micha Werbkowice 13
  Serwin Andrzej 1998-09-18 UKS Niemce 13
  Wierzbicki Marek 1994-04-18 MKS STS Lubart闚 13

SENIORZY   SENIORKI



lozts