ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

JUNIORZY   JUNIORKI
I WTK

II WOJEW笈ZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY JUNIOR紟

ZOBACZ PRZEBIEG TURNIEJU

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Kowalczyk Bartosz 2002-05-12 MKS Lewart Lubart闚 70
2. Warpas B豉瞠j 2001-07-27 KTS Optima Lublin 66
3. Hamziuk Kamil 2000-08-26 SMS W這dawa 62
4. Drzewiecki ㄆkasz 2001-07-31 MKS Lewart Lubart闚 59
5. Bielecki Patryk 2004-12-06 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 57
6. Maci庵 Dominik 2003-07-19 KS CKFiS Be鹵yce 55
7. Plewik Mi這sz 2004-11-15 KS CKFiS Be鹵yce 53
8. Korzeniowski Konrad 2002-01-30 UKS 畝czek Fajs豉wice 51
9. Chrze軼ian Rados豉w 2002-10-21 KTS Optima Lublin 50
10. Rogala Hubert 2002-03-27 KTS Optima Lublin 48
11-12. Nowak Emil 2001-02-26 KTS Optima Lublin 45
  Zguczy雟ki Jakub 2002-12-04 SMS W這dawa 45
13-16. Strycharczuk Szymon 2001-06-11 KS Ogniwo Che軛 39
  Krzak Piotr 2000-10-18 KTS Optima Lublin 39
  Podko Piotr 2001-04-30 KSGCH K這s Che軛 39
  Wo幡iak Kacper 2000-04-22 KS Sygna Lublin 39
17-24. Szczecki Jacek 2002-03-01 KS Sok馧 Zwierzyniec 28
  Zawadewicz Rados豉w 2002-04-10 SMS W這dawa 28
  Dadia Dominik 2001-05-21 AUKS PWSZ Trefl Zamo嗆 28
  Maci庵 Kacper 2003-12-25 SMS W這dawa 28
  Baranowski Mateusz 2000-01-31 UKS Wola Osowinska 28
  Szyszko Damian 2002-01-16 UKS 畝czek Fajs豉wice 28
  Szczecki Jacek 2002-03-01 KS Sok馧 Zwierzyniec 28
  Korol Jakub 2002-03-11 UKS Grot - Micha Werbkowice 28
25-32. Szczerbacz Jakub 2001-03-30 KSGCH K這s Che軛 16
  Modrzejewski Szymon 2001-11-28 KTS Optima Lublin 16
  Szafranek Marcin 2002-06-17 SL SALOS KALINA Lublin 16
  Marzec Dawid 2003-06-02 MKS Lewart Lubart闚 16
  Misiarz Pawe 2003-11-07 UKS Grot-Micha Werbkowice 16
  Matera Micha 2004-05-24 SL Salos Kalina Lublin 16
  Knysz Rafa 2003-05-01 UKS Grot-Micha Werbkowice 16
  Zdybel Stanis豉w 2003-08-13 KS Sygna Lublin 16
33-40. Wrona Hubert 2002-03-13 SL Kalina Salos Lublin 11
  Momot Daniel 2002-08-06 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 11
  Bieli雟ki Kacper 2000-04-22 SMS W這dawa 11
  Zdybel Antoni 2002-04-05 SL SALOS KALINA Lublin 11
  Borz璚ki Damian 2003-06-06 MKS Lewart Lubart闚 11
  Palonka Gabriel 2003-10-08 SL Salos Kalina Lublin 11
  Grzywna Szymon 2005-07-20 SMS W這dawa 11
  Roczon Szymon 2002-03-04 KSGCH K這s Che軛 11
41-43. Chlebicki Konrad 2001-04-29 SMS W這dawa 9
  Kosiewski Jan-Tytus 2003-12-16 KTS Optima Lublin 9
  Oszmaniec Pawe 2004-01-19 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 9

I WTK
JUNIORZY   JUNIORKI

lozts