ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

KADECI   KADETKI
I WTK

II WOJEW笈ZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY KADET紟

ZOBACZ PRZEBIEG TURNIEJU

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Plewik Mi這sz 2004-11-15 KS CKFiS Be鹵yce 60
2. Maci庵 Dominik 2003-07-19 KS CKFiS Be鹵yce 57
3. Zdybel Stanis豉w 2003-08-13 KS Sygna Lublin 54
4. Borz璚ki Damian 2003-06-06 MKS Lewart Lubart闚 52
5. Zguczy雟ki Szymon 2006-09-25 SMS W這dawa 50
6. Plis Jan 2005-03-13 KS CKFiS Be鹵yce 48
7. Maci庵 Kacper 2003-12-25 SMS W這dawa 46
8. S這mka Artur 2005-07-09 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 44
9. Misiarz Pawe 2003-11-07 UKS Grot-Micha Werbkowice 42
10. Marzec Dawid 2003-06-02 MKS Lewart Lubart闚 41
11-12. Hejduk Jakub 2004-11-29 UKS Dynamo G霩d 38
  Goszczy雟ki Piotr 2006-07-11 KTS Optima Lublin 38
13-16. Palonka Gabriel 2003-10-08 SL Salos Kalina Lublin 33
  P豉chta Kamil 2006-11-03 KS Sygna Lublin 33
  Matyjaszczyk Piotr 2004-07-02 KTS Optima Lublin 33
  Oszmaniec Pawe 2004-01-19 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 33
17-24. Borczuch Dominik 2004-07-19 SL SALOS KALINA Lublin 24
  Kosiewski Jan-Tytus 2003-12-16 KTS Optima Lublin 24
  Mroczek Daniel 2003-03-29 UKS Dynamo G霩d 24
  Ciempiel Krystian 2003-10-02 ULKS Dzierzkowice 24
  Doma雟ki Marcel 2003-01-08 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 24
  Stonio Aleksander 2004-12-02 UKS Dynamo G霩d 24
  Tkaczyk Bartosz 2004-08-01 KS Sygna Lublin 24
  Kozio Wiktor 2007-12-19 MKS Lewart Lubart闚 24
25-32. W鎩towicz Bartosz 2007-05-26 MKS Lewart Lubart闚 13
  Chodorowski Kacper 2004-08-04 SL SALOS KALINA Lublin 13
  Le郾y Jaros豉w 2003-07-01 KTS Optima Lublin 13
  Chrze軼ian Karol 2006-10-29 KTS Optima Lublin 13
  Grzywna Szymon 2005-07-20 SMS W這dawa 13
  Smoli雟ki Rafa 2006-01-12 SKS Junior ㄆcka 13
  Roczon Norbert 2005-01-23 KSGCH K這s Che軛 13
  Ka幟ierak Szymon 2008-01-03 LUKS Str騜a 13
33-48. Wielgus Dominik 2004-10-11 LUKS Str騜a 8
  Wielgus B豉瞠j 2008-01-08 LUKS Str騜a 8
  Kowalczyk Marcin 2005-05-05 KTS Optima Lublin 8
  Zi瑿a Jakub 2005-10-19 UKS Spartakus Dzwola 8
  Drzewiecki Jakub 2006-02-01 MKS Lewart Lubart闚 8
  Gumienik Marek 2005-10-13 UKS Spartakus Dzwola 8
  ζkomy Aleksander 2005-12-01 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 8
  Tomasiak Jakub 2006-05-25 SL SALOS KALINA Lublin 8
  Wici雟ki ㄆkasz 2006-03-20 SKTS Dw鎩ka Krasnik 8
  Banderski Adam 2006-05-12 SL Salos Kalina Lublin 8
  Roztocki Jakub 2006-08-24 SKTS Dw鎩ka Krasnik 8
  Budzy雟ki Dominik 2004-07-20 `SKS Junior ㄆcka 8
  Czusz Tomasz 2004-09-14 SL SALOS KALINA Lublin 8
  Ba豉sz Mateusz 2003-06-30 LUKS Str騜a 8
  Poleszak Kacper 2004-12-25 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 8
  Chrze軼ian Adrian 2004-05-25 KTS Optima Lublin 8

I WTK
KADECI   KADETKI

lozts