ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

MΜDZICY   MΜDZICZKI
I WTK

II WOJEW笈ZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY MΜDZIK紟

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Plis Jan 2005-03-13 KS CKFiS Be鹵yce 50
2. P豉chta Kamil 2006-11-03 KS Sygna Lublin 47
3. Ciempiel Marcel 2005-02-11 ULKS Dzierzkowice 44
4. S這mka Artur 2005-07-09 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 42
5. R騜alski Damian 2006-05-26 LUKS Fala Piotrawin 40
6. Solis Aleksander 2006-04-14 LUKS Fala Piotrawin 39
7. Chrze軼ian Karol 2006-10-29 KTS Optima Lublin 38
8. Kozio Wiktor 2007-12-19 MKS Lewart Lubart闚 36
9. Goszczy雟ki Piotr 2006-07-11 KTS Optima Lublin 35
10. Grzywna Szymon 2005-07-20 SMS W這dawa 34
11-12. Matyjaszczyk Jan 2006-11-30 KTS Optima Lublin 31
  W鎩towicz Bartosz 2007-05-26 MKS Lewart Lubart闚 31
13-16. Miros豉wski Bartosz 2006-03-30 MKS Lewart Lubart闚 28
  Szala Filip 2006-11-22 UKS Grot - Micha Werbkowice 28
  Drzewiecki Jakub 2006-02-01 MKS Lewart Lubart闚 28
  Roztocki Jakub 2006-08-24 SKTS Dw鎩ka Krasnik 28
17-20. Bielecki Maciej 2008-12-18 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 23
  Ko豉cz Jacek 2008-01-21 UKS Topspin 51 Lublin 23
  Kowalczyk Marcin 2005-05-05 KTS Optima Lublin 23
  Smoli雟ki Rafa 2006-01-12 SKS Junior ㄆcka 23
21-24. Iwa鎍zyk Hubert 2006-02-02 UMKS Bi貪oraj 17
  Marzysz Mateusz 2006-02-20 GLUKS Bobry Bobrowniki 17
  Kolaja Szczepan 2007-03-05 AUKS Trefl Zamo嗆 17
  Zawadewicz Bartosz 2006-07-14 SMS W這dawa 17
25-28. Kowalczyk Antoni 2008-10-24 KS Heksa Niedrzwica Du瘸 12
  Zaj帷 Tomasz 2005-11-24 UKS Grot - Micha Werbkowice 12
  Wici雟ki ㄆkasz 2006-03-20 SKTS Dw鎩ka Krasnik 12
  Wo幡iak Jakub 2005-09-01 MKS Lewart Lubart闚 12
29-32. Mochol Oliwier 2007-12-24 UIKS Dzierzkowice 9
  Pozna雟ki Wiktor 2005-07-12 UKS Topspin 51 Lublin 9
  Judczyc Bartosz 2006-06-28 KSGCH K這s Che軛 9
  J璠rys Mateusz 2006-04-20 GLUKS Bobry Bobrowniki 9
33-38. Pawlina Wiktor 2007-06-08 SKS Junior ㄆcka 7
  Borzecki Adam 2007-03-16 SKS Junior ㄆcka 7
  Kogucik Wojciech 2006-07-14 KSGCH K這s Che軛 7
  Zi瑿a Jakub 2005-10-19 UKS Spartakus Dzwola 7
  Gumienik Marek 2005-10-13 UKS Spartakus Dzwola 7
  ζkomy Aleksander 2005-12-01 SKTS Dw鎩ka Kra郾ik 7

I WTK
MΜDZICY   MΜDZICZKI

lozts