ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
tenis stołowy
Extraklasa Mężczyzn Tenisa Stołowego

ŻACY   ŻACZKI
I WTKII WTK

III WOJEWÓDZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY ŻAKÓW

ZOBACZ PRZEBIEG TURNIEJU

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Kozioł Wiktor 2007-12-19 MKS Lewart Lubartów 40
2. Kaźmierak Szymon 2008-01-03 LUKS Stróża 37
3. Wójtowicz Bartosz 2007-05-26 MKS Lewart Lubartów 35
4. Bielecki Maciej 2008-12-18 KS Heksa Niedrzwica Duża 33
5. Antosz Adrian 2008-04-24 KS Sokół Zwierzyniec 32
6. Kołacz Jacek 2008-01-21 UKS Topspin 51 Lublin 31
7. Sałaga Szymon 2008-08-18 UKS Żaczekf Fajsławice 30
8. Tylec Nikodem 2008-06-10 UKS Żaczek Fajsławice 29
9. Kowalczyk Antoni 2008-10-24 KS Heksa Niedrzwica Duża 28
10. Tomasiak Bartosz 2007-12-21 SL SALOS KALINA 27
11-12. Stawinoga Mateusz 2007-02-18 LUKS Kłos Wola Skromowska 25
  Kondracki Błażej 2007-05-25 MKS Lewart Lubartów 25
13-16. Kuta Błażej 2008-05-29 MLKS Lewart Lubartów 22
  Borzecki Adam 2007-03-16 SKS Junior Łucka 22
  Staśkiewicz Rafał 2008-05-21 SL SALOS KALINA Lublin 22
  Czajka Dawid 2008-05-13 LUKS Kłos Wola Skromowska 22
17-20. Nicpoń Jan 2007-11-04 LUKS Kłos Wola Skromowska 18
  Obroślak Kuba 200/-09-10 LUKS Kłos Wola Skromowska 18
  Romanowski Damian 2007-05-20 ULKS Dzierzkowice 18
  Janasz Patryk 2008-07-01 MKS STS Lubartów 18
21-24. Korzeniewski Arkadiusz 2008-07-24 LUKS Kłos Wola Skromowska 13
  Wielgus Błażej 2008-01-08 LUKS Stróża 13
  Majerowski Dawid 20-12-2407 SKTS Dwójka Kraśnik 13
  Pożarowszczyk Maciej 2007-05-19 LUKS Kłos Wola Skromowska 13
25-28. Tylec Gabriel 2008-06-10 UKS Żaczek Fajsławice 9
  Baran Daniel 2007-02-28 UKS Żaczek Fajsławice 9
  Mochol Oliwier 2007-12-24 UIKS Dzierzkowice 9
  Bujek Jan 2007-09-30 LUKS Kłos Wola Skromowska 9
29-32. Pawlina Wiktor 2007-06-08 SKS Junior Łucka 7
  Godzisz Mikołaj 2007-06-04 KS Sokół Zwierzyniec 7
  Bartosiak Wojciech 2008-09-16 UKS Topspin 51 Lublin 7
  Kalinowski Przemysław 2009-05-05 KS Ogniwo Chełm 7
33-36. Mróz Szymon 2011-05-23 KS Ogniwo Chełm 5
  Pomianowski Jakub 2009-12-12 UPKS Arka Ryki 5
  Burzec Jarosław 2008-04-19 UKS Topspin 51 Lublin 5
  Polkowski Mateusz 2008-05-05 UKS Topspin 51 Lublin 5

I WTKII WTK
ŻACY   ŻACZKI



lozts