ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis sto�owy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto�owy
ROZGRYWKI DRU�YNOWE
tenis sto�owy
Ciekawe strony o tenisie sto�owym
tenis sto�owy
Strona Polskiego Zwi�zku Tenisa Sto�owego
tenis sto�owy
Extraklasa M�czyzn Tenisa Sto�owego

SENIORZY   SENIORKI
I WTKII WTK

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SENIORÓW

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Litwiniuk Marcin 1990 AUKS Trefl Zamość 120
2. Kozieł Paweł 1993 AUKS Trefl Zamość 118
3. Żuk Arkadiusz 1999 SMS Włodawa 110
4. Jóźwiak Norbert 1990 MKS Lewart AGS Lubartów 105
5-8. Warpas Błażej 2001 SMS Włodawa 98
  Gawryołek Paweł 1991 UPKS Błękitni Leopoldów 98
  Słomka Tomasz 1972 ATS Lublin 98
  Jarocki Łukasz 1996 SMS Włodawa 98
9-16. Włoszek Sylwester 1999 SMS Włodawa 83
  Kudło Konrad 1991 MKS Lewart AGS Lubartów 83
  Kołodziejczyk Jacek 1994 KS CKFiS Bełżyce 83
  Jurewicz Mateusz 1986 MKS Lewart AGS Lubartów 83
  Baran Robert 1972 UKS Wola Osowinska 83
  Kowalczyk Bartosz 2002 MKS Lewart AGS Lubartów 83
  Sagan Jakub 1982 MKS Lewart AGS Lubartów 83
  Plewik Miłosz 2004 KS CKFiS Bełżyce 83
17-32. Słomka Artur 2005 KS Heksa Niedrzwica Duża 56
  Maciąg Dominik 2003 KS Heksa Niedrzwica Duża 56
  Plis Jan 2005 KS CKFiS Bełżyce 56
  Krasucki Maciej 1998-05-28 LUKS Kłos Wola Skromowska 56
  Płachta Norbert 2002 KS Sygnał Lublin 56
  Barszcz Krzysztof 1972 MKS STS Lubartów 56
  Wołowiecki Mariusz 2000 U-MKTS LOB Dęblin 56
  Wierzbicki Marek 1994 MKS STS Lubartów 56
  Domagalski Cezary 1994 UPKS Błękitni Leopoldów 56
  Modrzejewski Szymon 2001 SMS Włodawa 56
  Chrześcian Radosław 2002 ATS Lublin 56
  Drzewiecki Łukasz 2001 MKS Lewart AGS Lubartów 56
  Drewienkowski Radosław 1999 LUKS Kłos Wola Skromowska 56
  Nowak Emil 2001 SMS Włodawa 56
  Goszczyński Piotr 2006 KS Heksa Niedrzwica Duża 56
  Zguczyński Szymon 2006 SMS Włodawa 56
33-61. Bernat Łukasz 1995 UKS Wola Osowińska 1
  Świdnik Bartłomiej 1979 UKS Żaczek Fajsławice 1
  Zawadewicz Radosław 2002 SMS Włodawa 1
  Zgierski Andrzej 1971 MKS Lewart AGS Lubartow 1
  Rymczuk Zbigniew 1975 KSGCH Kłos Chełm 1
  Kamiński Damian 08.93 CKFiS Bełżyce 1
  Łatyński Wojciech 1969-12-28 KSGCH Kłos Chełm 1
  Podkoń Mateusz 1998 KSGCH Kłos Chełm 1
  Witnicki Konrad 1997-03-30 KSGCH Kłos Chełm 1
  Zguczyński Jakub 2002 SMS Włodawa 1
  Trochim Marcin Daniel 1985 UKS Wola Osowińska 1
  Sieroń Mikołaj 2002 UMKTS LOB Dęblin 1
  Trochim Mariusz 1975-03-01 LZS TUR Turze Rogi 1
  Olek Krzysztof 1979 LUKS Kłos Wola Skromowska 1
  Dyjor Adam 1986 KTS Optima Lublin 1
  Bajko Kamil 1999-08-06 SMS Włodawa 1
  Gorgol Radosław 06.91 CKFiS Bełżyce 1
  Krzak Piotr 2000 KS CKFiS Bełżyce 1
  Momot Daniel 2002 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 1
  Kiciak Bartosz 1986 MKS STS Lubartów 1
  Czerkawski Artur 1966 KTS Optima Lublin 1
  Korzeniowski Konrad 2002 UKS Żaczek Fajsławice 1
  Karczmarz Maksymilian 2006 MKS Lewart AGS Lubartów 1
  Grzywna Szymon 2005 SMS Włodawa 1
  Trochim Marcin 1997 LZS TUR Turze Rogi 1
  Stola Przemysław 1985 KSGCH Kłos Chełm 1
  Karpiński Kacper 1998 UMKTS LOB Dęblin 1
  Młodnicki Robert 1992 KS CKFiS Bełżyce 1
  Wojdat Jakub 1996 UMKTS LOB Dęblin 1

I WTKII WTK
SENIORZY   SENIORKI

lozts