Ciekawe strony o tenisie stołowym
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

SENIORZY   SENIORKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA SENIORÓW 2005/2006
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Maruszczak Jarosław 09.57 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 337
2. Woźniak Jarosław 12.86 MKS Lewart Lubartów 323
3. Słomka Tomasz 03.72 LUKS Jawor Janów Lubelski 319
4. Popek Marcin 11.81 KS Ogniwo Chełm 278
5. Kaczmarek Andrzej 11.83 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 273
6. Telnoy Mykola 08.77 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 256
7. Widyński Janusz 11.63 SKS Junior Łucka 249
8. Rachański Artur 02.68 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 245
9. Torba Roman 02.83 PKS Samson Lubycza Królewska 229
10. Barszcz Krzysztof 12.72 ULPKS Promyk Siemień 228
11. Widyński Paweł 06.88 SKS Junior Łucka 218
12. Rodziewicz Sławomir 02.85 KS Ogniwo Chełm 213
13. Matysiak Paweł 11.74 LKS Stok Zakrzówek 199
14. Wierzchowski Michał 01.91 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 190
15. Bochniarz Wojciech 03.77 UKS Żaczek Fajsławice 180
16. Głuszek Marek 03.50 KS Ogniwo Chełm 180
17. Bratkowski Robert 05.72 LUKS Jawor Janów Lubelski 173
18. Dec Piotr 02.70 LKS Stok Zakrzówek 170
19. Taczalski Marek 09.57 LKS Stok Zakrzówek 169
20. Wójcik Piotr 02.62 MKS Lewart Lubartów 167
21. Brzyski Bartosz 12.87 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 164
22. Jóźwiak Norbert 06,90 MKS Lewart Lubartów 162
23. Kargol Łukasz 04.86 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 161
24. Gacki Radosław 01.87 KS Ogniwo Chełm 138
25. Litwiniuk Marcin 11.90 GLKS Felix Rossosz 134
26. Wlizło Jakub 07.91 UMKS Biłgoraj 126
27. Iwańczuk Mirosław 12.60 UMKS Biłgoraj 126
28. Baran Robert 02.72 MKS Lewart Lubartów 123
29. Skrzynecki Paweł 06.85 GLKS Felix Rossosz 115
30. Szymański Mateusz 05.88 MKS Lewart Łubartów 106
31. Skulimowski Maciej 05.91 UKTS Alfa Rzdzyń Podlaski 102
32. Nowosad Wojciech 02.71 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 98
33. Domański Artur 03.72 LUKS Jawor Janów Lubelski 97
34. Wardzyński Marian 02.73 GLKS Felix Rossosz 90
35. Bochniarz Tadeusz 08.58 UKS Żaczek Fajsławice 90
36. Zdyb Krzysztof 06.74 GOK Trzydnik Duży 90
37. Szymaniak Jakub 09.85 UKS Żaczek Fajsławice 90
38. Majewski Tomasz 01.91 KS Ogniwo Chełm 87
39. Kuźnicki Artur 03.91 LUKS Jawor Janów Lubelski 82
40. Suszek Paweł 04.84 UKS Żaczek Fajsławice 81
41. Łatyński Wojciech 12.69 KS Ogniwo Chełm 80
42. Żybura Kacper 03.93 UMKS Biłgoraj 70
43. Wałachowski Tomasz 08.91 UPKS Arka Ryki 67
44. Głodek Andrzej 09.60 UPKS Arka Ryki 64
45. Małek Sławomir 01.72 UMKS Biłgoraj 63
46. Miłosz Marek 06.89 UPKS Arka Ryki 57
47. Wasak Bogdan 08.87 ULPKS Promyk Siemień 57
48. Wisiński Grzegorz 04.80 ULKS Dzierzkowice 53
49. Łuszcz Andrzej 12.75 PKS Samson Lubycza Królewska 48
50. Nowicki Jacek 04.88 PKS Samson Lubycza Królewska 45
51. Szlendak Daniel 05.91 UPKS Arka Ryki 45
52. Rodzoś Dariusz 09.68 UPKS Arka Ryki 45
53. Szostakowski Janusz 07.40 UMKS Biłgoraj 42
54. Kołtun Sebastian 03.83 LKS Stok Zakrzówek 40
55. Pielak Paweł 04.87 UKS Żaczek Fajsławice 39
56. Wałachowski Mariusz 08.91 UPKS Arka Ryki 38
57. Chojniak Cezary 02.89 UPKS Arka Ryki 38
58. Brzyski Kamil 04.87 PKS Samson Lubycza Królewska 38
59. Tryniecki Grzegorz 05.90 KS Ogniwo Chełm 34
60. Szymanik Jacek 10.63 UMKS Biłgoraj 34
61. Pilzak Janusz 07.68 UPKS Arka Ryki 34
62. Bąk Mirosław 09.68 UPKS Arka Ryki 34
63. Smęt Karol 07.87 ULPKS Promyk Siemień 31
64. Szewczuk Michał 05.90 KKS Sygnał Lublin 28
65. Sycz Mariusz 01.87 PKS Samson Lubycza Królewska 28
66. Kudło Konrad 08.91 MKS Lewart Lubartów 28
67. Brzyski Paweł 08.92 PKS Samson Lubycza Królewska 28
68. Stępniak Janusz 08.62 UMKS Biłgoraj 28
69. Pacek Grzegorz 01.93 UPKS Arka Ryki 27
70. Chojniak Mariusz 03.87 UPKS Arka Ryki 27
71. Kłos Kamil 01.86 PKS Samson Lubycza Królewska 25
72. Aleksandrowicz Łukasz 11.89 GLKS Felix Rossosz 25
73. Pachuta Tomasz 03.74 LUKS Jawor Janów Lubelski 25
74. Borzęcki Łukasz 11.81 MKS Lewart Lubartów 25
75. Łasocha Damian 09.97 PKS Samson Lubycza Królewska 24
76. Bogucki Jacek 08.86 UPKS Arka Ryki 24
77. Ferens Błażej 01.93 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 17
78. Bakiera Piotr 09.91 UKS Bobry Bobrowniki 17
79. Krzemiński Witold 11.61 LKS Tęcza Kraśnik 17
80. Lawenda Tomasz 07.91 LUKS Stróża 17
81. Piasecki Bartosz 10.94 UKS Bobry Bobrowniki 17
82. Baranowski Mariusz 08.69 LUKS Kłos Wola Skromowska 17
83. Kuźmiak Zbigniew 04.78 KS Amator Leopoldów - Rososz 17
84. Kapeluszny Przemysław 09.92 UKS Żaczek Fajsławice 17
85. Zalewski Wojciech 02.90 MKS Lewart Lubartów 17
86. Bańkowski Łukasz 05.90 MKS Lewart Lubartów 17
87. Zaborowski Paweł 01.89 UKS Żaczek Fajsławice 17
88. Bielak Łukasz 09.94 UKS Spartakus Dzwola 14
89. Pachucki Jarosław 02.89 ULPKS Promyk Siemień 14
90. Bielak Marcin 08.91 UKS Spartakus Dzwola 14
91. Bielak Mateusz 07.92 UKS Spartakus Dzwola 14
92. Jargiło Tomasz 06.87 UKS Spartakus Dzwola 14
93. Bielak Jacek 07.87 UKS Spartakus Dzwola 14
94. Waśkowski Jarosław 06.65 ULPKS Promyk Siemień 14
95. Raczkiewicz Damian 03.88 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 14
96. Wysokiński Krzysztof 07.70 ULPKS Promyk Siemień 14
97. Zawadzki Radosław 05.69 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 14
98. Zapalski Grzegorz 10.91 ULKS Dzierzkowice 14
99. Koluch Konrad 02.91 UMKS Biłgoraj 14
100. Szałęga Jakub 10.85 ULKS Dzierzkowice 14
101. Kisielewicz Artur 07.69 GLKS Ludwiniak Ludwin 14
102. Czarnota Kamil 06.85 ULKS Dzierzkowice 14
103. Piasecki Oskar 06.93 UKS Bobry Bobrowniki 14
104. Kisielewicz Daniel 03.93 LUKS Jawor Janów Lubelski 14
105. Winiarczyk Mateusz 07.86 UKS Żaczek Fajsławice 14
106. Rachański Mariusz 06.69 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 14
107. Daśko Mariusz 08.87 UKS Spartakus Dzwola 10
108. Spustek Artur 09.87 UKS Spartakus Dzwola 10
109. Łukasik Radosław 07.83 LKS Stok Zakrzówek 10
110. Rojek Rafał 08.90 KKS Sygnał Lublin 10
111. Szuryga Michał 09.90 KKS Sygnał Lublin 10
112. Kostecki Patryk 08.92 LUKS Kłos Wola Skromowska 10
113. Szuba Kamil 10.87 UKS Spartakus Dzwola 10
114. Dyjach Daniel 04.90 UKS Spartakus Dzwola 10
115. Dziewa Janusz 08.89 ULKS Korona Modliborzyce 10
116. Capała Damian 05.94 UKS Bobry Bobrowniki 10
117. Czerski Michał 02.93 UKS Bobry Bobrowniki 10
118. Skakuj Michał 04.93 UMKS Biłgoraj 10
119. Jakubiak Konrad 02.94 UKS Bobry Bobrowniki 10
120. Pataj Mateusz 95 UKS Bobry Bobrowniki 10
121. Pataj Łukasz 05.91 UKS Bobry Bobrowniki 10
122. Flis Damian 07.89 UKS Spartakus Dzwola 10
123. Jargiło Artur 07.90 UKS Spartakus Dzwola 10
124. Góra Karol 07.89 UKS Spartakus Dzwola 10
125. Kowal Paweł 08.89 UKS Spartakus Dzwola 10
126. Brodowski Mateusz 01.89 ULKS Korona Modliborzyce 10
127. Miłosz Łukasz 12.90 UPKS Arka Ryki 10
128. Pierzyniak Piotr 03.91 LUKS Stróża 10

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
SENIORZY   SENIORKI

WSTECZ