zarząd kluby galeria
LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

SENIORZY   SENIORKI
I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA SENIORÓW 2007/2008
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Wierzchowski Michał 01.91 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 336
2. Ćwikła Cezary 03.80 CKFiS Bełżyce 286
3. Jędryszka Daniel 12.87 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 268
4. Grzyb Marcin 09.88 GLKS Felix Rossosz 263
5. Litwiniuk Marcin 11.90 GLKS Felix Rossosz 262
6. Torba Roman 02.83 UPKS Dawid Tarnogród 241
7. Słomka Tomasz 03.72 LKS Stok Zakrzówek 235
8. Kudło Konrad 08.91 MKS Lewart Lubartów 233
9. Woźniak Jarosław 12.86 UKS Ruch Lublin 218
10. Lewczuk Dariusz 01.64 CKFiS Bełżyce 202
11. Widyński Janusz 11.63 UPKS Dawid Tarnogród 193
12. Łatyński Wojciech 12.69 KS Ogniwo Chełm 191
13. Fareitarau Dzmitry 07.75 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 180
14. Kulpa Konrad 12.94 KKS Sygnał Lublin 169
15. Szewczuk Michał 05.90 KKS Sygnał Lublin 166
16. Widyński Paweł 06.88 UPKS Dawid Tarnogród 158
17. Zdyb Krzysztof 06.74 UKS Gościeradów 151
18. Maruszczak Jarosław 09.57 KKS Sygnał Lublin 130
19. Mącik Artur 07.75 CKFiS Bełżyce 130
20. Dec Piotr 02.70 LKS Stok Zakrzówek 130
21. Borzęcki Łukasz 11.81 LKS Kamionka 127
22. Barszcz Krzysztof 12.72 ULPKS Promyk Siemień 126
23. Wardzyński Marian 02.73 GLKS Felix Rossosz 123
24. Rachański Artur 02.68 TUKS Sokół-Mech. Tomaszów Lubelski 121
25. Skulimowski Maciej 05.91 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 120
26. Kozieł Paweł 04.93 KKS Sygnał Lublin 120
27. Szlendak Daniel 05.91 UPKS Arka Ryki 120
28. Kiciak Bartosz 05.86 UKS Ruch Lublin 119
29. Suszek Paweł 04.84 UKS Żaczek Fajsławice 118
30. Kubajka Adrian 03.92 KS Ogniwo Chełm 117
31. Iwańczuk Mirosław 12.60 UMKS Biłgoraj 110
32. Łagożny Adrian 12.94 KKS Sygnał Lublin 105
33. Kołtun Sebastian 03.83 LKS Stok Zakrzówek 99
34. Bielak Mateusz 07.92 UKS Spartakus Dzwola 98
35. Piechnik Roman 05.64 CKFiS Bełżyce 92
36. Kisielewicz Daniel 03.93 KKS Sygnał Lublin 91
37. Bochniarz Tadeusz 08.58 UKS Żaczek Fajsławice 91
38. Kura Piotr 09.81 UKS Ruch Lublin 90
39. Jaguś Michał 03.93 UKS Bobry Bobrowniki 81
40. Jóźwiak Norbert 06,90 UKS Ruch Lublin 77
41. Kołodziej Paweł 01.92 UKS Bobry Bobrowniki 77
42. Zalewski Wojciech 02.90 MKS Lewart Lubartów 75
43. Ferens Błażej 01.93 TUKS Sokół-Mech. Tomaszów Lubelski 65
44. Szymanik Jacek 10.63 UMKS Biłgoraj 57
45. Baran Robert 02.72 MKS Lewart Lubartów 56
46. Stępniak Janusz 08.62 UMKS Biłgoraj 50
47. Łukasik Radosław 07.83 LKS Stok Zakrzówek 48
48. Szymanek Bartłomiej 06.93 LUKS Kłos Wola Skromowska 45
49. Wójcik Arkadiusz 07.89 UKS Żaczek Fajsławice 45
50. Kapeluszny Przemysław 09.92 UKS Żaczek Fajsławice 44
51. Aleksandrowicz Łukasz 11.89 GLKS Felix Rossosz 42
52. Bigaj Michał 09.90 UKS Ruch Lublin 41
53. Kostecki Patryk 08.92 LUKS Kłos Wola Skromowska 41
54. Taczalski Marek 09.57 LKS Stok Zakrzówek 40
55. Czuryłowicz Tomasz 07.84 GLKS Felix Rossosz 40
56. Dawidek Karol 02.89 MKS Lewart Lubartów 39
57. Warda Mateusz 01.93 KKS Sygnał Lublin 39
58. Wójcik Lech 12.33 MKS Lewart Lubartów 38
59. Jedut Krystian 12.91 LUKS Kłos Wola Skromowska 34
60. Głuszek Marek 03.50 KS Ogniwo Chełm 34
61. Majewski Tomasz 01.91 KS Ogniwo Chełm 34
62. Świeboda Paweł 11.70 KS Ogniwo Chełm 34
63. Chojniak Cezary 02.89 UPKS Arka Ryki 31
64. Tryniecki Grzegorz 05.90 KS Ogniwo Chełm 31
65. Pataj Łukasz 05.91 UKS Bobry Bobrowniki 31
66. Baranowski Mariusz 08.69 LUKS Kłos Wola Skromowska 31
67. Łata Mirosław 04.61 LKS Stok Zakrzówek 31
68. Pawlas Przemysław 04.80 LKS Kamionka 28
69. Kępa Robert 08.94 LUKS Kłos Wola Skromowska 27
70. Bochniarz Wojciech 03.77 UKS Żaczek Fajsławice 27
71. Matysiak Paweł 11.74 LKS Stok Zakrzówek 25
72. Baran Maciej 11.90 SKS Junior Łucka 25
73. Prażmo Bartosz 04.91 SKS Junior Łucka 25
74. Bigaj Leszek 03.64 UKS Ruch Lublin 24
75. Szymaniak Jakub 09.85 UKS Żaczek Fajsławice 24
76. Kisielewicz Artur 07.69 ULPKS Promyk Siemień 24
77. Gałka Marcin 09.91 UKS Dawid Tarnogród 24
78. Wójtowicz Mateusz 09.91 UKS ZS Niemce 24
79. Wierzchowski Jakub 10.93 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 24
80. Kowalik Jakub 09.90 MKS Lewart Lubartów 24
81. Grabowski Karol 09.90 UKS Ruch Lublin 24
82. Woźniak Kamil 06.87 UKS ZS Niemce 20
83. Chudzik Łukasz 05.91 UKS ZS Niemce 20
84. Syga Adam 03.70 ULKS Dębowica 20
85. Kosior Karol 01.91 MKS Lewart Lubartów 20
86. Czuchra Mateusz 04.91 UKS Dawid Tarnogród 18
87. Gałka Damian 05.92 TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski 17
88. Pijanowski Marcin 10.78 niezrzeszony Turzyniec 17
89. Kleczkowski Adam 07.67 LUKS Jawor Janów Lubelski 17
90. Bąk Mirosław 09.68 UPKS Arka Ryki 17
91. Krzemiński Witold 11.61 UKS Gościeradów 17
92. Rozwadowski Paweł 01.95 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 17
93. Piasecki Oskar 06.93 UPKS Arka Ryki 17
94. Pawlas Paweł 07.74 LKS Kamionka 17
95. Zdybel Rafał 03.83 LKS Stok Zakrzówek 17
96. Świrgoń Adam 05.94 KKS Sygnał Lublin 17
97. Żybura Kacper 03.93 UMKS Biłgoraj 17
98. Wójcik Piotr 02.62 MKS Lewart Lubartów 14
99. Chodon Kamil 03.93 GLKS Ludwiniak Ludwin 14
100. Michalec Piotr 05.89 ULKS Dzierzkowice 14
101. Bratkowski Robert 05.72 LUKS Jawor Janów Lubelski 14
102. Stepuch Dominik 05.95 UKS Gościeradów 14
103. Kryszczuk Stanisław 05.60 UKS Arka Wojsławice 14
104. Głodek Andrzej 09.60 UPKS Arka Ryki 14
105. Nurzyński Szczepan Wojciech 03.64 ULKS Dębowica 14
106. Kleczkowski Kamil 06.94 KKS Sygnał Lublin 14
107. Łopuszyński Jarosław 04.93 niestowrzyszony Lublin 14
108. Wisiński Grzegorz 04.80 ULKS Dzierzkowice 14
109. Kaproń Michał 04.92 UKS Spartakus Dzwola 14
110. Rojek Rafał 08.90 KKS Sygnał Lublin 14
111. Łuszcz Andrzej 12.75 UPKS Dawid Tarnogród 14
112. Moskal Dariusz 03.95 UKS Spartakus Dzwola 10
113. Tkaczyk Rafał 06.95 MKS Lewart Lubartów 10
114. Białek Błażej 02.94 GLKS Ludwiniak Ludwin 10
115. Kudło Jakub 05.96 MKS Lewart Lubartów 10
116. Smyk Dawid 01.99 MKS Lewart Lubartów 10
117. Wolniarczyk Rafał 06.97 UKS Bobry Bobrowniki 10
118. Flis Paweł 01.91 UKS Spartakus Dzwola 10
119. Garbacz Mateusz 04.93 UKS Spartakus Dzwola 10
120. Olek Krzysztof 03.79 LKS Kamionka 10
121. Chojniak Mariusz 03.87 UPKS Arka Ryki 10
122. Stepuch Radosław 05.95 UKS Gościeradów 10
123. Nurzyński Mariusz 01.95 ULKS Dębowica 10
124. Szewczuk Jacek 07.61 KKS Sygnał Lublin 10
125. Białek Ryszard 02.51 GLKS Ludwiniak Ludwin 10
126. Kazana Krzysztof 03.70 ULKS Dębowica 10
127. Nurzyński Andrzej 10.89 ULKS Dębowica 10
128. Siemionek Wiesław 03.67 ULKS Dębowica 10
129. Duczkowski Lech 08.45 Niezrzeszony Łuków 10
130. Wilkos Michał 09.96 UKS Spartakus Dzwola 10
131. Marcinek Michał 07.92 UKS ZS Niemce 10
132. Nurzyński Krzysztof 02.91 ULKS Dębowica 10
133. Wilkos Patryk 09.96 UKS Spartakus Dzwola 10
134. Rząd Piotr 96 UKS Spartakus Dzwola 10
135. Flis Damian 07.89 UKS Spartakus Dzwola 10
136. Maj Karol 10.92 UKS Bobry Bobrowniki 10
137. Grajewski Filip 01.85 UKS Ruch Lublin 10
138. Reszka Łukasz 04.93 KKS Sygnał Lublin 10
139. Lesisz Rafał 05.94 SKS Junior Łucka 10
140. Bernat Arkadiusz 11.93 SKS Junior Łucka 10
141. Baczkowski Konrad 05.93 SKS Junior Łucka 10
142. Kapusta Adrian 02.96 UKS Legion Grabów Szlachecki 4
143. Chawryło Roman 08.66 UKS Ruch Lublin 4
144. Rydzewski Paweł 03.77 LKS Kamionka 4
145. Bis Mirosław 08.77 ULKS Dzierzkowice 4
146. Szuryga Michał 09.90 UKS Ruch Lublin 4
147. Stępniak Michał 05.92 LKS Sokół Adamów 4
148. Łuszcz Grzegorz 02.91 UKS Dawid Tarnogród 4

I WTKII WTKIII WTKMistrz. Woj.
SENIORZY   SENIORKI


WSTECZ