zarząd kluby galeria
LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego


II WTK SENIORÓW 2008/2009

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Chojnicki Maciej 07.88 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 170
2. Woźniak Jarosław 12.86 UKS Ruch-Edbar Lublin 85
3. Kalita Artur 10.70 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 79
4. Marcinowski Krzysztof 07.73 UPKS Dawid Tarnogród 79
5. Kudło Konrad 08.91 MKS Lewart Lubartów 73
6. Wierzchowski Michał 01.91 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 73
7. Barszcz Krzysztof 12.72 CKFiS Bełżyce 69
8. Jędryszka Daniel 08.87 UKS Ruch-Edbar Lublin 69
9. Kulpa Konrad 12.94 KKS Sygnał Lublin 62
10. Kiciak Bartosz 05.86 UKS Ruch-Edbar Lublin 62
11. Grzyb Marcin 09.88 GLKS Felix Rossosz 62
12. Zdyb Krzysztof 06.74 UKS Gościeradów 62
13. Kozieł Paweł 04.93 KKS Sygnał Lublin 53
14. Kubiak Marcin 09.87 UPKS Dawid Tarnogród 53
15. Jóźwiak Norbert 06,90 UKS Ruch-Edbar Lublin 53
16. Szewczuk Michał 05.90 KKS Sygnał Lublin 53
17. Kostecki Patryk 08.92 LUKS Kłos Wola Skromowska 40
18. Łuszcz Andrzej 12.75 UPKS Dawid Tarnogród 40
19. Maruszczak Jarosław 09.57 KKS Sygnał Lublin 40
20. Janiszewski Michał 08.91 UKS Ruch Lublin 40
21. Kołodziej Paweł 01.92 UKS Bobry Bobrowniki 40
22. Szlendak Daniel 05.91 UPKS Błękitni Leopoldów 40
23. Szymanek Bartłomiej 06.93 LUKS Kłos Wola Skromowska 40
24. Baran Maciej 11.90 SKS Junior Łucka 40
25. Kępa Robert 08.94 LUKS Kłos Wola Skromowska 25
26. Nurzyński Mariusz 01.95 ULKS Dębowica 25
27. Baranowski Mariusz 08.69 LUKS Kłos Wola Skromowska 25
28. Krzemiński Witold 11.61 UKS Gościeradów 25
29. Janowski Paweł 01.84 UKS Ruch Lublin 25
30. Reszka Łukasz 04.93 KS Perła Rokitno 25
31. Zalewski Wojciech 02.90 MKS Lewart Lubartów 25
32. Jaguś Michał 03.93 UKS Bobry Bobrowniki 25
33. Grądziel Cezary Arkadiusz 08.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 17
34. Bartoś Michał 10.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 17
35. Budzyński Artur 08.78 MKS Lewart Lubartów 17
36. Nurzyński Szczepan Wojciech 03.64 ULKS Dębowica 17
37. Szuryga Michał 09.90 UKS Ruch-Edbar Lublin 17
38. Kroszczyński Marcin 05.76 GLKS Felix Rossosz 17
39. Jaśkowski Kamil 09.94 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 17
40. Olszewski Mateusz 03.94 ULKS Dębowica 17
41. Pawłowski Artur 10.95 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 17
42. Smyk Dawid 01.99 MKS Lewart Lubartów 17

WSTECZ


lozts