zarząd kluby galeria
LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

IV LIGA MĘŻCZYZN - GRUPA POŁUDNIOWA 2007/2008
SKŁADY DRUŻYN
  • UKS ŻACZEK II FAJSŁAWICE

    1. Baran Kamila
    2. Bochniarz Tadeusz
    3. Bochniarz Wojciech
    4. Bogusz Dominika
    5. Kapeluszny Przemysław
    6. Madeja Dawid
    7. Piśkiewicz Paweł
    8. Salecki Krzysztof
    9. Suszek Paweł
    10. Szymaniak Jakub
    11. Wójcik Arkadiusz
    12. Zaborowski Paweł

  • UKS ARKA WOJSŁAWICE

    1. Banaś Łukasz
    2. Czerniej Paweł
    3. Kryszczuk Stanisław
    4. Lipski Krzysztof
    5. Łukiewicz Kacper
    6. Łukiewicz Jakub
    7. Łukiewicz Mateusz
    8. Orlon Karol
    9. Szadziuk Patryk
    10. Szumilak Łukasz

  • UKS GOŚCIERADÓW

    1. Iwan Radosław
    2. Krzemiński Witold
    3. Młynarczyk Kamil
    4. Pawłoski Konrad
    5. Stepuch Dominik
    6. Stepuch Jacek
    7. Stepuch Radosław
    8. Świeboda Damian
    9. Zdyb Krzysztof

  • MUKS ROZTOCZE SZCZEBRZESZYN

    1. Bielecki Michał
    2. Chwiejczak Tadeusz
    3. Czuk Paweł
    4. Leleń Paweł
    5. Rozwadowski Adam
    6. Rozwadowski Paweł
    7. Rusinek Piotr
    8. Wajler Paweł

  • GLKS LUDWINIAK LUDWIN

    1. Białek Błażej
    2. Białek Ryszard
    3. Chodon Dariusz
    4. Chodon Kamil
    5. Chodun Łukasz
    6. Kisielewicz Patryk
    7. Łoś Mirosław
    8. Szewczak Artur

  • GLKS GŁUSK

    1. Brodaczewski Wojciech
    2. Drwal Eugeniusz
    3. Mazur Paweł
    4. Pawlak Sylwester
    5. Puchala Łukasza
    6. Wierzbicki Robert
    7. Zajączkowski Andrzej

  • LUKS STRÓŻA

    1. Ciba Mateusz
    2. Kozłowski Dawid
    3. Kozłowski Krzysztof
    4. Krawiec Marcel
    5. Łukasik Damian
    6. Lawenda Tomasz
    7. Niekra Piotr
    8. Pierzyniak Piotr

  • KS GOK TRZYDNIK DUŻY

    1. Krzysztoń Henryk
    2. Lisek Mariusz
    3. Robak Mateusz
    4. Serafin Ryszard
    5. Sitarczyk Leszek
    6. Stender Daniel
    7. Zapalski Dariusz
    8. Żmuda Mariusz

  • KKS SYGNAŁ II

    1. Kleczkowski Kamil
    2. Lalak Mateusz
    3. Łagoźny Adrian
    4. Reszka Marcin
    5. Szewczuk Jacek
    6. Świrgoń Adam
    7. Warda Mateusz

  • MLKS WOLA SERNICKA

    1. Budzyński Grzegorz
    2. Chodun Jarosław
    3. Gnaciewicz Adrian
    4. Marzec Mirosław
    5. Operacz Krzysztof
    6. Wasil Bogdan
    7. Woźniak Damian


WSTECZ