ZARZAD KLUBY GALERIA

LUBELSKI OKR蔊OWY ZWIEK TENISA STOWEGO - SKDY DRU痀N - III LIGI M石CZYZN
LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

III LIGA M石CZYZN

KS Heksa Niedrzwica Du縜
1. S硂mka Tomasz
2. Bielecki Patryk
3. Bielecki Robert
4. S硂mka Artur
5. szcz Andrzej
6. Rak Daniel
7. Zi阞a Jacek
8. Bielecki Maciej
9. Kowalczyk Antoni

KS Per砤 Rokitno
1. Widy駍ki Janusz
2. Lewczuk Dariusz
3. irgo Adam
4. Kryszczuk Stanis砤w
5. Kryszczuk Piotr
6. Urban Bartosz
7. Taczalski Marek
8. St阷niak Jerzy

KS Sok蟪 Zwierzyniec
1. Bratkowski Robert
2. Godzisz Dzniel
3. Szczecki Jacek
4. Wieczorek Patryk
5. Furlepa Edward
6. Dziuba Waldemar
7. Antosz Adrian
8. Godzisz Miko砤j

KSGCH K硂s Che砿
1. Chrzanowski Marcin
2. ty駍ki Wojciech
3. Rymczuk Zbigniew
4. Linde Piotr
5. Witnicki Konrad
6. Podko Mateusz
7. Podko Piotr
8. Rymczuk Nikola
9. Lasota Krzysztof

KTS Topspin Kur體
1. Ciurkowski Tomasz
2. Jasiocha Sylwester
3. Moszczy駍ki Krzysztof
4. Bigaj Leszek
5. Go酬biowski Kamil
6. Chabros Kamil
7. Adamczyk Piotr
8. Skrz阾a S砤womir

LUKS K硂s II Wola Skromowska
1. Krasucki Maciej
2. Olek Krzysztof
3. Kostecki Patryk
4. K阷a Robert
5. Drewienkowski Rados砤w
6. Pawlas Pawe
7. Gajda Filip
8. Wasilewski Mariusz
9. Stachyra Adrian
10. Siwek Krzysztof
11. Mitura Tomasz
12. edzi駍ki Przemys砤w
13. Aftyka Bartosz

MKS MOW Pu砤wy
1. Gawidziel Leszek
2. Matraszek Emil
3. Bocian Piotr
4. Chudzik kasz
5. Matraszek Piotr
6. Domagalski Cezary
7. 痷rek Rafa
8. Wasiak Mateusz
9. Staszczyk Szymon

MLKS Wola Sernicka
1. W硂darczyk Tomasz
2. Wasil Bogdan
3. W眘ik Mateusz
4. Kowalik Jakub
5. Jankowski Stanis砤w
6. Karczmarz J髗ef

TBV Sygna II Lublin
1. Maruszczak Jaros砤w
2. Kleczkowski Adam
3. Piechnik Roman
4. Dzioba Wojciech
5. Pawelec Filip
6. P砤chta Norbert
7. P阫ala Kacper
8. Wo糿iak Kacper
9. Zdybel Stanis砤w
10. P砤chta Kamil
11. Tkaczyk Bartosz

UKS Grot-Micha II Werbkowice
1. Mayovets Rostyslav
2. Rabukhin Anton
3. Ferens B砤縠j
4. Bednarz Patryk
5. Litwin Szymon
6. Misiarz Pawe
7. Augustynek Krzysztof
8. Rafalski Piotr
9. S硊pski Tomasz
10. Pachla Andrzej
11. Jarzy駍ki Marek
12. Wyskiel Patryk
13. Korol Jakub
14. Knysz Rafa
15. Szala Filip

UKS 痑czek Fajs砤wice
1. Suszek Pawe
2. Szymaniak Jakub
3. Surma Marcin
4. Salecki Krzysztof
5. idniuk Bart硂miej
6. Bochniarz Tadeusz
7. Pi髍kowski Piotr
8. Korzeniowski Konrad
9. Szyszko Damian

UM-KTS LOB D阞lin
1. Jo駍ki Dominik
2. Bartoszuk Micha
3. Sidoruk Tadeusz
4. Wojdat Jakub
5. G髍ka Andrzej
6. Siero Micha
7. Zieli駍ki Tomasz
8. Jankowski Piotr
9. Kucharski Micha
10. Rozdoba Pawe

WSTECZ