ZARZAD KLUBY GALERIA

LUBELSKI OKR癿OWY ZWI╴EK TENISA STOΜWEGO - SKxDY DRU玆N - III LIGI M坒CZYZN
LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

III LIGA M坒CZYZN

KS CKFiS Be鹵yce
1. Plewik Mi這sz
2. Ko這dziejczyk Jacek
3. Chemperek Micha
4. Krzak Piotr
5. Str騜ak Piotr
6. Gorgol Rados豉w
7. Plis Jan

KS Sok馧 Zwierzyniec
1. Bratkowski Robert
2. Godzisz Daniel
3. Szczecki Jacek
4. Dziuba Waldemar
5. Wieczorek Patryk
6. Furlepa Edward
7. Antosz Adrian
8. Godzisz Miko豉j
9. Bury Kamil
10. Pijanowski Marcin

KTS Topspin Kur闚
1. Go喚biowski Kamil
2. Moszczy雟ki Krzysztof
3. Jasiocha Sylwester
4. Bigaj Leszek
5. Ciurkowski Tomasz
6. Adamczyk Piotr
7. Skrz皻a S豉womir

LUKS K這s II Wola Skromowska
1. Kostecki Patryk
2. Olek Krzysztof
3. Krasucki Maciej
4. Drewienkowski Rados豉w
5. Siwek Krzysztof
6. K瘼a Robert
7. Stachyra Adrian
8. Mitura Tomasz
9. Gajda Filip
10. Wasilewski Mariusz
11. Aftyka Bartosz
12. 奸edzi雟ki Przemys豉w
13. Duszy雟ki Micha
14. Pawlas Pawe
15. Karwowski Marcin

MKS MOW Pu豉wy
1. CHudzik ㄆkasz
2. St瘼niak Jerzy
3. Matraszek Emil
4. Gawidziel Leszek
5. Bocian Piotr
6. Matraszek Piotr
7. Domagalski Cezary
8. Wasiak Mateusz
9. Staszczyk Szymon
10. Koral Dawid

MLKS Wola Sernicka
1. Marzec Dawid
2. W這darczyk Tomasz
3. Kowalik Jakub
4. Wasil Bogdan
5. Jankowski Stanis豉w
6. Karczmarz J霩ef
7. Mac這wski `Mariusz
8. Waga Jakub

MLKTS LOB D瑿lin
1. Sidoruk Tadeusz
2. Siero Miko豉j
3. Jankowski Piotr
4. G鏎ka Andrzej
5. Piwo雟ki Jerzy
6. Gzubicki Rafa
7. Zieli雟ki Tomasz
8. Kucharski Micha
9. Brzozowski Kamil

TUKS Sok-Mech Tomasz闚 Lub.
1. Racha雟ki Artur
2. Biszczanik Tomasz
3. Margol Patryk
4. Miecznik Grzegorz
5. Brzyski Bartosz
6. Sieradzki Robert
7. Bartosik Sylwester
8. Biszczanik Rafa
9. Okruch Adria
10. Czop Krystian
11. Michalski Bartosz
12. Brodacki Daniel
13. Okruch Janusz
14. Koper Andrzej

UKS Baczy雟ki Bia豉 Podlaska
1. Kroszczy雟ki Marcin
2. Borodziuk Mateusz
3. Chojnowski Kamil
4. Chwedoruk Konrad
5. Nankiewicz Marcin
6. Naumiuk ㄆkasz
7. Nowosielski Jaros豉w

UKS Grot-Micha II Werbkowice
1. Kisielewicz Daniel
2. Torba Roman
3. Litwin Szymon
4. Bednarz Patryk
5. Ferens B豉瞠j
6. Szala Filip
7. Augustynek Krzysztof
8. Rafalski Piotr
9. S逝pski Tomasz
10. Korol Jakub
11. Misiarz Pawe
12. Pachla Andrzej
13. Jarosz ㄆkasz
14. Knysz Rafa
15. Wyskiel Patryk

UKS 畝czek Fajs豉wice
1. Suszek Pawe
2. Surma Marcin
3. 安idnik Bart這miej
4. Szymaniak Jakub
5. Pi鏎kowski Piotr
6. Korzeniowski Konrad
7. Bochniarz Tadeusz
8. Szewczak Weronika
9. Tymicka Kinga
10. Salecki Krzysztof
11. Tylec Nikodem
12. Baran Daniel

UMKS Bi貪oraj
1. Ma貫k S豉womir
2. Szymanik Jacek
3. Iwa鎍zuk Miros豉w
4. Go豉wski Leszek
5. St瘼niak Janusz

WSTECZ