ZARZAD KLUBY GALERIA

LUBELSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK TENISA STOŁOWEGO - SKŁADY DRUŻYN - II LIGI MĘŻCZYZN
LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
tenis stołowy
Extraklasa Mężczyzn Tenisa Stołowego

II LIGA MĘŻCZYZN

ATS Lublin
1. Zięba Marek
2. Warda Mateusz
3. Chrześcian Radosław
4. Nowak Emil
5. Rogala Hubert
6. Warpas Błażej
7. Szewczuk Michał
8. Głowinkowski Kamil
9. Modrzejewski Szymon

KS Heksa Niedrzwica Duża
1. Bielecki Patryk
2. Słomka Tomasz
3. Bielecki Robert
4. Słomka Artur
5. Kiciak Bartosz
6. Maciąg Dominik

KS Ogniwo Chełm
1. Jurewicz Mateusz
2. Widyński Paweł
3. Majewski Tomasz
4. Kubajka Adrian
5. Kozłowski Jacek
6. Czuryłowicz Tomasz
7. Widyński Janusz
8. Strycharczuk Szymon

KS Sygnał Meblohurt I Lublin
1. Piechnik Roman
2. Kleczkowski Adam
3. Dzioba Wojciech
4. Zdybel Stanisław
5. Woźniak Kacper
6. Lalak Sylwester
7. Kleczkowski Kamil

KS Sygnał Meblohurt II Lublin
1. Maruszczak Jarosław
2. Pawelec Filip
3. Płachta Norbert
4. Pękala Kacper
5. Płachta Kamil
6. Tkaczyk Bartosz
7. Kołacz Jacek

KSGCH Kłos Chełm
1. Łatyński Wojciech
2. Chrzanowski Marcin
3. Linde Piotr
4. Rymczuk Zbigniew
5. Podkoń Mateusz
6. Witnicki Konrad
7. Podkoń Piotr
8. Rymczuk Nikola

LUKS Kłos I Wola Skromowska
1. Kostecki Patryk
2. Olek Krzysztof
3. Krasucki Maciej
4. Drewienkowski Radosław
5. Siwek Krzysztof
6. Kępa Robert
7. Stachyra Adrian
8. Mitura Tomasz
9. Gajda Filip
10. Wasilewski Mariusz
11. Aftyka Bartosz
12. Śledziński Przemysław
13. Duszyński Michał
14. Pawlas Paweł
15. Karwowski Marcin

MKS Lewart I Lubartów
1. Kowalczyk Bartosz
2. Sagan Jakub
3. Jóźwiak Norbert
4. Drzewiecki Łukasz
5. Jaszczuk Marcin
6. Pawłowski Andrzej
7. Borzęcki Damian
8. Pawłowski Rafsał
9. Kozioł Wiktor
10. Wójtowicz Bartosz
11. Drzewiecki Jakub
12. Karczmarz Maksymiljan
13. Kondracki Błażej
14. Zgierski Andrzej

SMS Włodawa
1. Włoszek Sylwester
2. Hamziuk Kamil
3. Bieliński Kacper
4. Zguczyński Szymon
5. Zguczyński Jakub
6. Maciąg Kacper
7. Zawadewicz Radosław
8. Skrzypek Marcin
9. Grzywna Szymon
10. Zawadewicz Bartosz

UKS Grot-Michał I Werbkowice
1. Kisielewicz Daniel
2. Torba Roman
3. Litwin Szymon
4. Bednarz Patryk
5. Ferens Błażej
6. Szala Filip
7. Augustynek Krzysztof
8. Rafalski Piotr
9. Słupski Tomasz
10. Korol Jakub
11. Misiarz Paweł
12. Pachla Andrzej
13. Jarosz Łukasz
14. Knysz Rafał
15. `Wyskiel Patryk

UKS Wola Osowińska
1. Baran Robert
2. Bernat Łukasz
3. Wardzyński Marian
4. Powroźnik Przemysław
5. Kulik Marek
6. Mateusiak Krystian
7. Bernat Adrian

UPKS Błękitni Leopoldów
1. Grzyb Marcin
2. Gawryołek Paweł
3. Kaznowski Marcin
4. Kuźmiak Zbigniew
5. Ciołek Dariusz

WSTECZ