ZARZAD KLUBY GALERIA

LUBELSKI OKR蔊OWY ZWIEK TENISA STOWEGO - SKDY DRU痀N - II LIGI M石CZYZN
LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

II LIGA M石CZYZN

KS Ogniwo Che砿
1. Widy駍ki Pawe
2. Kubajka Adrian
3. Jurewicz Mateusz
4. Majewski Tomasz
5. Koz硂wski Jacek
6. Przy硊cki Bernard
7. Czury硂wicz Tomasz

KTS Optima Lublin
1. Jarocki kasz
2. Warpas B砤縠j
3. Zi阞a Marek
4. G硂winkowski Kamil
5. Chrze禼ian Rados砤w
6. Nowak Emil
7. Rogala Hubert
8. go糿y Adrian
9. Krzak Piotr
10. Modrzejewski Szymon
11. Szewczuk Micha

LUKS K硂s I Wola Skromowska
1. Krasucki Maciej
2. Olek Krzysztof
3. Kostecki Patryk
4. K阷a Robert
5. Drewienkowski Rados砤w
6. Pawlas Pawe
7. Gajda Filip
8. Wasilewski Mariusz
9. Stachyra Adrian
10. Siwek Krzysztof
11. Mitura Tomasz
12. edzi駍ki Przemys砤w

MKS Lewart I Lubart體
1. Sagan Jakub
2. J蠹wiak Norbert
3. J阣ryszka Daniel
4. Drzewiecki kasz
5. Jaszczuk Marcin
6. Kozio Wiktor

MKS Lewart II Lubart體
1. Warda Mateusz
2. Kowalczyk Bartosz
3. Paw硂wski Andrzej
4. Borz阠ki Damian
5. Paw硂wski Rafa
6. Marzec Dawid
7. Nowak Kamil
8. W骿towicz Bartosz
9. Drzewiecki Jakub

SMS W硂dawa
1. Torba Roman
2. 痷k Arkadiusz
3. Hamziuk Kamil
4. W硂szek Sylwester
5. Przybys砤wski Bartosz
6. Bieli駍ki Kacper
7. Zguczy駍ki Szymon

TBV Sygna I Lublin
1. Maruszczak Jaros砤w
2. Kleczkowski Adam
3. Piechnik Roman
4. Dzioba Wojciech
5. Pawelec Filip
6. P砤chta Norbert
7. P阫ala Kacper
8. Wo糿iak Kacper
9. Zdybel Stanis砤w
10. P砤chta Kamil
11. Tkaczyk Bartosz

TUKS Sok蟪 Mechanik Tomasz體 Lubelski
1. Racha駍ki Artur
2. Biszczanik Tomasz
3. Margol Patryk
4. Miecznik Grzegorz
5. Sieradzki Robert
6. Brzyski Bartosz
7. Dziura Piotr
8. Biszczanik Rafa
9. Bartosik Sylwester
10. Dziura Kamil
11. Czop Krystian
12. Okruch Adrian

UKS Grot-Micha I Werbkowice
1. Mayovets Rostyslav
2. Rabukhin Anton
3. Ferens B砤縠j
4. Bednarz Patryk
5. Litwin Szymon
6. Misiarz Pawe
7. Augustynek Krzysztof
8. Rafalski Piotr
9. S硊pski Tomasz
10. Pachla Andrzej
11. Jarzy駍ki Marek
12. Wyskiel Patryk
13. Korol Jakub
14. Knysz Rafa
15. Szala Filip

UKS Wola Osowi駍ka
1. Baran Robert
2. Bernat kasz
3. Powro糿ik Przemys砤w
4. Mateusiak Krystian
5. Kulik Marek
6. Baranowski Mateusz
7. Wardzy駍ki Marian
8. Bernat Adrian

UMKS Bi砱oraj
1. Ma砮k S砤womir
2. Iwa馽zuk Miros砤w
3. Szymanik Jacek
4. Go砤wski Leszek
5. St阷niak Janusz
6. Dziura Karol

UPKS B酬kitni Leopold體
1. Gawryo砮k Pawe
2. Grzyb Marcin
3. Ku糾iak Zbigniew
4. Siedlczy駍ki Maciej
5. Cio砮k Dariusz
6. Kaznowski Marcin

WSTECZ