ZARZAD KLUBY GALERIA

LUBELSKI OKR癿OWY ZWI╴EK TENISA STOΜWEGO - SKxDY DRU玆N - IV LIGI M坒CZYZN
LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

IV LIGA M坒CZYZN

KS GOK Trzydnik Du篡
1. Serafin Krzysztof
2. Serafin Ryszard
3. Cebula Pawe
4. W鎩cik Pawe
5. B豉szczyk Rafa
6. Skwara Damian
7. Uzarek Dariusz
8. Madejczyk Kacper
9. Kie豚 Miros豉w
10. Prokopiak Wojciech
11. Baran Daniel
12. Sa豉ga Szymon
13. Tylec Gabriel

KS Ogniwo II Che軛
1. Strycharczuk Szymon
2. Kalinowski Przemys豉w
3. Mr霩 ㄆkasz
4. Przy逝cki Bernard
5. Tatysiak Paulina
6. Wituch Magdalena
7. Czury這wicz Tomasz
8. Koz這wski Jacek
9. Kalinowski Artur

LZS TUR Turze Rogi
1. Zab這cki Grzegorz
2. Doma雟ki Jerzy
3. Doma雟ki Jaros豉w
4. Trochim Marcin - Daniel
5. Trochim Mariusz
6. Syga Adam
7. Do喚ga Roman
8. Dziedzic Artur
9. Nurzy雟ki Mariusz
10. Nurzy雟ki Szczepan

MKS Lewart (K) Lubart闚
1. Lipska Anna
2. Powro幡ik Aleksandra
3. W鎩towicz Karolina
4. Lipska Agata
5. W鎩cik Julia
6. Jusiak Katarzyna
7. Zgierska Aleksandra
8. Szalast Paulina
9. Kozio Zuzanna

MKS Lewart II Lubart闚
1. Kowalczyk Bartosz
2. Sagan Jakub
3. J騧wiak Norbert
4. Drzewiecki ㄆkasz
5. Jaszczuk Marcin
6. Paw這wski Andrzej
7. Borz璚ki Damian
8. Paw這wski Rafa
9. Kozio Wiktor
10. W鎩towicz Bartosz
11. Drzewiecki Jakub
12. Karczmarz Maksymiljan
13. Kondracki B豉瞠j
14. Zgierski Andrzej

MKS STS Lubart闚
1. Wo幡iak Jaros豉w
2. Barszcz Krzysztof
3. Baranowski Mateusz
4. Wierzbicki Marek
5. Baranowska Dagmara
6. Zalewski Wojciech
7. Baranowski Mariusz
8. Kubera Edyta
9. Stachyra Joanna
10. Pawlas Przemys豉w
11. W鎩cik Pawe
12. Janasz Patryk

MOSiR Huragan Mi璠zyrzec Podl.
1. Kozaczuk Piotr
2. Sawczuk Tomasz
3. Karpiuk Jerzy
4. Rocki Marek
5. Wo幡iak Grzegorz
6. Maksymiuk Roman
7. Staniszewski Kamil
8. Paluch Wojciech
9. Hryciuk Tomasz
10. Wawryniuk S豉womir

UKS Dynamo G霩d
1. Cio貫k Zbigniew
2. Sulej Dominik
3. Ochnik Jakub
4. Sowa Adam
5. Szlendak Daniel
6. Ca趾a Artur
7. Mroczek Daniel
8. Stonio Aleksander
9. Gajek Jakub
10. ㄆkasiak Witold

UKS Ekonomik Bia豉 Podl.
1. Tomaszewski Eugeniusz
2. Woszczyk Piotr
3. P逝sko Wies豉w
4. Skrzynecki Wojciech
5. Weremkowicz Kazimierz
6. Bondarzewski Andrzej
7. Szot Andrzej
8. Kisielewicz Artur

UKS Niemce
1. Wo幡iak Kamil
2. Wojciechowski Grzegorz
3. Widy雟ki Pawe
4. Bichta Andrzej
5. Serwin Andrzej
6. Szostak Damian
7. Wal璚iuk Jacek

UKS 畝czek II Fajs豉wice
1. Suszek Pawe
2. Salecki Krzysztof
3. Surma Marcin
4. 安idnik Bart這miej
5. Szymaniak Jakub
6. Pi鏎kowski Piotr
7. Korzeniowski Konrad
8. Bochniarz Tadeusz
9. Szewczak Weronika
10. Tymicka Kinga
11. Tylec Nikodem
12. Baran Daniel
13. Sa豉ga Szymon
14. Tylec Gabriel

WSTECZ