ZARZAD KLUBY GALERIA

LUBELSKI OKR癿OWY ZWI╴EK TENISA STOΜWEGO - SKxDY DRU玆N - III LIGI M坒CZYZN
LOZTS
tenis sto這wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto這wy
ROZGRYWKI DRU玆NOWE
tenis sto這wy
Ciekawe strony o tenisie sto這wym
tenis sto這wy
Strona Polskiego Zwi您ku Tenisa Sto這wego
tenis sto這wy
Extraklasa M篹czyzn Tenisa Sto這wego

III LIGA M坒CZYZN PO I RUNDZIE

KS CKFiS Be鹵yce
1. Plewik Mi這sz
2. Ko這dziejczyk Jacek
3. Plis Jan
4. Gorgol Rados豉w
5. Krzak Piotr
6. Chemperek Micha
7. Str騜ak Piotr

KS Sok馧 Zwierzyniec
1. Godzisz Daniel
2. Szczecki Jacek
3. Dziuba Waldemar
4. Pijanowski Marcin
5. Furlepa Edward
6. Bury Kamil
7. Antosz Adrian
8. Bratkowski Robert
9. Godzisz Miko豉j
10. Wieczorek Patryk

KTS Topspin Kur闚
1. Go喚biowski Kamil
2. Moszczy雟ki Krzysztof
3. Bigaj Leszek
4. Jasiocha Sylwester
5. Ciurkowski Tomasz
6. Adamczyk Piotr
7. Skrz皻a S豉womir

LUKS K這s II Wola Skromowska
1. Stachyra Adrian
2. Pawlas Pawe
3. Wasilewski Mariusz
4. Drewienkowski Rados豉w
5. Kostecki Patryk
6. Gajda Filip
7. Krasucki Maciej
8. Mitura Tomasz
9. Siwek Krzysztof
10. Aftyka Bartosz
11. Duszy雟ki Micha
12. Karwowski Marcin
13. K瘼a Robert
14. Olek Krzysztof
15. 奸edzi雟ki Przemys豉w

MKS MOW Pu豉wy
1. St瘼niak Jerzy
2. Domagalski Cezary
3. Gawidziel Leszek
4. Matraszek Emil
5. Bocian Piotr
6. CHudzik ㄆkasz
7. Koral Dawid
8. Matraszek Piotr
9. Staszczyk Szymon
10. Wasiak Mateusz

MLKS Wola Sernicka
1. W這darczyk Tomasz
2. Wasil Bogdan
3. Kowalik Jakub
4. Marzec Dawid
5. Jankowski Stanis豉w
6. Karczmarz J霩ef
7. Mac這wski `Mariusz
8. Waga Jakub

MLKTS LOB D瑿lin
1. Sidoruk Tadeusz
2. Siero Miko豉j
3. Gzubicki Rafa
4. Jankowski Piotr
5. G鏎ka Andrzej
6. Kucharski Micha
7. Brzozowski Kamil
8. Piwo雟ki Jerzy
9. Zieli雟ki Tomasz

TUKS Sok-Mech Tomasz闚 Lub.
1. Racha雟ki Artur
2. Biszczanik Tomasz
3. Brzyski Bartosz
4. Margol Patryk
5. Biszczanik Rafa
6. Sieradzki Robert
7. Koper Andrzej
8. Okruch Adria
9. Bartosik Sylwester
10. Brodacki Daniel
11. Czop Krystian
12. Michalski Bartosz
13. Miecznik Grzegorz
14. Okruch Janusz

UKS Baczy雟ki Bia豉 Podlaska
1. Naumiuk ㄆkasz
2. Kroszczy雟ki Marcin
3. Nowosielski Jaros豉w
4. Borodziuk Mateusz
5. Chwedoruk Konrad
6. Chojnowski Kamil
7. Nankiewicz Marcin

UKS Grot-Micha II Werbkowice
1. S逝pski Tomasz
2. Misiarz Pawe
3. Jarosz ㄆkasz
4. Korol Jakub
5. Wyskiel Patryk
6. Rafalski Piotr
7. Pachla Andrzej
8. Augustynek Krzysztof
9. Bednarz Patryk
10. Ferens B豉瞠j
11. Kisielewicz Daniel
12. Knysz Rafa
13. Litwin Szymon
14. Szala Filip
15. Torba Roman

UKS 畝czek Fajs豉wice
1. Suszek Pawe
2. Surma Marcin
3. Szymaniak Jakub
4. Salecki Krzysztof
5. Pi鏎kowski Piotr
6. 安idnik Bart這miej
7. Baran Daniel
8. Bochniarz Tadeusz
9. Korzeniowski Konrad
10. Szewczak Weronika
11. Tylec Nikodem
12. Tymicka Kinga

UMKS Bi貪oraj
1. Ma貫k S豉womir
2. Szymanik Jacek
3. Iwa鎍zuk Miros豉w
4. Go豉wski Leszek
5. St瘼niak Janusz

WSTECZ