ZARZAD KLUBY GALERIA

LUBELSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK TENISA STOŁOWEGO - SKŁADY DRUŻYN - II LIGI MĘŻCZYZN
LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
tenis stołowy
Extraklasa Mężczyzn Tenisa Stołowego

II LIGA MĘŻCZYZN PO I RUNDZIE

ATS Lublin
1. Chrześcian Radosław
2. Zięba Marek
3. Warda Mateusz
4. Rogala Hubert
5. Warpas Błażej
6. Nowak Emil
7. Szewczuk Michał
8. Modrzejewski Szymon
9. Głowinkowski Kamil

KS Heksa Niedrzwica Duża
1. Słomka Tomasz
2. Bielecki Patryk
3. Kiciak Bartosz
4. Maciąg Dominik
5. Bielecki Robert
6. Słomka Artur

KS Ogniwo Chełm
1. Jurewicz Mateusz
2. Widyński Paweł
3. Majewski Tomasz
4. Kozłowski Jacek
5. Kubajka Adrian
6. Widyński Janusz
7. Czuryłowicz Tomasz
8. Strycharczuk Szymon

KS Sygnał Meblohurt I Lublin
1. Piechnik Roman
2. Kleczkowski Adam
3. Lalak Sylwester
4. Zdybel Stanisław
5. Woźniak Kacper
6. Dzioba Wojciech
7. Kleczkowski Kamil

KS Sygnał Meblohurt II Lublin
1. Pawelec Filip
2. Maruszczak Jarosław
3. Płachta Norbert
4. Pękala Kacper
5. Płachta Kamil
6. Kołacz Jacek
7. Tkaczyk Bartosz

KSGCH Kłos Chełm
1. Łatyński Wojciech
2. Linde Piotr
3. Rymczuk Zbigniew
4. Podkoń Mateusz
5. Chrzanowski Marcin
6. Witnicki Konrad
7. Podkoń Piotr
8. Rymczuk Nikola

LUKS Kłos I Wola Skromowska
1. Krasucki Maciej
2. Drewienkowski Radosław
3. Kostecki Patryk
4. Olek Krzysztof
5. Wasilewski Mariusz
6. Mitura Tomasz
7. Gajda Filip
8. Stachyra Adrian
9. Aftyka Bartosz
10. Duszyński Michał
11. Karwowski Marcin
12. Kępa Robert
13. Pawlas Paweł
14. Siwek Krzysztof
15. Śledziński Przemysław

MKS Lewart I Lubartów
1. Sagan Jakub
2. Jóźwiak Norbert
3. Drzewiecki Łukasz
4. Kowalczyk Bartosz
5. Jaszczuk Marcin
6. Borzęcki Damian
7. Drzewiecki Jakub
8. Karczmarz Maksymiljan
9. Kondracki Błażej
10. Kozioł Wiktor
11. Pawłowski Rafsał
12. Pawłowski Andrzej
13. Wójtowicz Bartosz
14. Zgierski Andrzej

SMS Włodawa
1. Zguczyński Szymon
2. Włoszek Sylwester
3. Hamziuk Kamil
4. Zguczyński Jakub
5. Maciąg Kacper
6. Zawadewicz Radosław
7. Bieliński Kacper
8. Grzywna Szymon
9. Skrzypek Marcin
10. Zawadewicz Bartosz

UKS Grot-Michał I Werbkowice
1. Torba Roman
2. Ferens Błażej
3. Bednarz Patryk
4. Kisielewicz Daniel
5. Rafalski Piotr
6. `Wyskiel Patryk
7. Augustynek Krzysztof
8. Jarosz Łukasz
9. Knysz Rafał
10. Korol Jakub
11. Litwin Szymon
12. Misiarz Paweł
13. Pachla Andrzej
14. Słupski Tomasz
15. Szala Filip

UKS Wola Osowińska
1. Wardzyński Marian
2. Baran Robert
3. Bernat Łukasz
4. Powroźnik Przemysław
5. Bernat Adrian
6. Mateusiak Krystian
7. Kulik Marek

UPKS Błękitni Leopoldów
1. Gawryołek Paweł
2. Kaznowski Marcin
3. Grzyb Marcin
4. Kuźmiak Zbigniew
5. Ciołek Dariusz

WSTECZ