ZARZAD KLUBY GALERIA

LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
tenis stołowy
Extraklasa Mężczyzn Tenisa Stołowego

1950, 1951

  • Tadeusz Patyński - "Ogniwo" Lublin, Mistrz Polski Seniorów

1979

  • Anna Nowacka - "Motor" - Lublin, Mistrzyni Polski Seniorek

1980

  • Janina Samborska i Anna Nowacka - "Motor" Lublin, brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów w grze podwójnej
  • Jarosław Waśkowski i Adam Płodzień - "Lewart" Lubartów, Drużynowe Wicemistrzostwo Polski Juniorów Młodszych

1981

  • Jarosław Waśkowski - "Lewart" Lubartów, Brązowy Medal Mistrzostw Polski Juniorów
  • "Motor" Lublin, (Wójcik, Nowacka, Samborska, Przygoda) drużynowe Mistrzynie Polski
  • Małgorzata Wójcik - "Lewart" Lubartów, Mistrzyni Polski Juniorów w grze podwójnej, Wicemistrzyni Polski w grze mieszanej

1982

  • Małgorzata Wójcik - "Lewart" Lubartów, brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów w grze mieszanej
  • "Motor" Lublin, (Wójcik, Nowacka, Samborska, Przygoda) drużynowe Wicemistrzynie Polski
  • Artur Rachański i Marek Osiński - "Roztocze" Szczebrzeszyn, brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

1983

  • Anna Nowacka i Małgorzata Wójcik - "Motor" Lublin, srebrny medal w grze podwójnej Mistrzostw Polski Seniorów

1983

  • RKS Motor Lublin, brązowy medal DMP Seniorek (1986, 1987, 1990, 1991)
  • Andrzej Pawłowski i Jacek Baran - "Lewart" Lubartów - brązowi medaliści DMP Juniorów Młodszych

1987

  • Piotr Pawlas i Marcin Klinkiewicz "Lewart" Lubartów złoty medal w grze podwójnej MP juniorów młodszych

1988

  • Piotr Pawlas i Marcin Klinkiewicz - "Lewart" Lubartów srebrny medal w grze podwójnej MP juniorów młodszych
  • Artur Rachański - Motor Lublin, brązowy medal w grze podwójnej MP seniorów

1993

  • Paulina Narkiewicz - "Motor" Lublin, podwójna brązowa medalistka Mistrzostw Europy

1994

  • Artur Daniel - Gryf Chełm, złoty medal w grze podwójnej, srebrny medal w grze pojedynczej Mistrzostw Polski młodzików

1997

  • Jakub Sagan - "Lewart" Lubartów, brązowy medalista Mistrzostw Europy Kadetów
  • Urban Agnieszka i Magdalena Karwat - SKS Junior Łucka, srebrny medal DMP młodziczek
  • Tomasz Sposób - UKS Wola Osowińska, srebrny medal Mistrzostw Polski Młodzików

1998

  • Agnieszka Urban i Joanna Czajkowska - SKS Junior Łucka srebrny medal w grze podwójnej MP kadetek
  • Paweł i Piotr Chmielowie - MKS Lewart Lubartów - Drużynowi Wicemistrzowie Polski Młodzików
  • Paweł Chmiel - MKS Lewart Lubartów - brązowy medal MP młodzików

1999

  • Michał Wierzchowski - UKTS Alfa Radzyń Podlaski, złoty medal MP skrzatów
  • "Junior" Łucka, (Agnieszka Urban, Joanna Czajkowska) - wicemistrzostwo Polski Kadetek
  • Paweł Chmiel i Piotr Chmiel - "Lewart" Lubartów Mistrz i Wicemistrz Polski Młodzików, Drużynowi Mistrzowie Polski i Mistrzowie Polski w grze podwójnej
  • Ewelina Tkaczyk - MKS Lewart Lubartów - srebrny medal MP skrzatów

2001

  • Daniel Jędryszka - "Lewart" Lubartów, brązowy medalista Mistrzostw Polski Młodzików

2003

  • Rycerz Dominika i Ewelina Tkaczyk - "Jawor" Janów Lubelski, drużynowe Wicemistrzynie Polski Młodziczek
  • Wiktoria Kamińska - LKS Tajfun Ostrów Lubelski - brązowy medal MP młodzików

2004

  • Ewelina Krawczuk - UKS Ogólniak Hrubieszów srebrny medal w grze podwójnej i brązowy medal w grze mieszanej MP kadetów
  • Michał Wierzchowski - "Alfa" Radzyń Podlaski i Tomasz Majewski -"Ogniwo" Chełm, brązowi medaliści Mistrzostw Polski Młodzików w grze podwójnej
  • Mateusz Czernik - "Ogniwo" Chełm, Wicemistrz Polski Kadetów

2006

  • Kacper Żybura - UMKS Biłgoraj, brązowy medal w grze podwójnej MP młodzików
  • Michał Wierzchowski i Maciej Skulimowski - "Alfa" Radzyń Podlaski, Drużynowi Wicemistrzowie Polski Kadetów
  • Ewelina Tkaczyk - "Lewart" Lubartów, brązowa medalistka Mistrzostw Polski Kadetów

2007

  • N. Cięszczyk i S. Pawlak - KKS Sygnał Lublin brązowy medal DMP młodziczek
  • Paweł Kozieł - "Sygnał" Lublin, brązowy medal Mistrzostw Polski Kadetów
  • Karolina Lalak - "Sygnał" Lublin - brązowy medal MP skrzatów

2008

  • N. Cięszczyk, S. Pawlak, K. Lalak - KKS Sygnał Lublin srebrny medal DMP młodziczek
  • N. Cięszczyk - KKS Sygnał Lublin brązowy medal IMP młodziczek
  • Błażej Ferens - TUKS "Sokół Mechanik" Tomaszów Lubelski brązowy medal w grze mieszanej MP kadetów
  • Konrad Kulpa - "Sygnał" Lublin, Mistrz Polski Kadetów
  • Dominik i Radosław Stepuchowie - UKS Gościeradów - brązowi medaliści MP młodzików w grze podwójnej
  • Mateusz Baranowski - "Dystans" Niedźwiada - Mistrz Polski Skrzatów

2009

  • N. Cięszczyk i S. Pawlak - KKS Sygnał Lublin brązowy medal DMP kadetek
  • Natalia Cięszczyk - KKS Sygnał Lublin brązowy medal MP kadetek w grze podwójnej
  • N. Cięszczyk i K. Kulpa - KKS Sygnał Lublin brązowy medal MP kadetów w grze mieszanej
  • Karolina Lalak - "Sygnał" Lublin - srebrny medal MP żaków

2010

  • Konrad Kulpa - UKS Ruch EDBAR ASKO Lublin MP juniorów w grze podwójnej
  • Konrad Kulpa - UKS Ruch EDBAR ASKO Lublin, wicemistrzostwo Polski juniorów w grze mieszanej
  • Konrad Kulpa - UKS Ruch EDBAR ASKO Lublin awans na Igrzyska Olimpijskie Młodzieży Singapur 2010
  • Natalia Cięszczyk - KKS Sygnał Lublin brązowy medal MP kadetów w grze podwójnej
  • Maciej Nowaliński - Trefl Zamość, brązowy medal młodzieżowych MP w grze podwójnej
  • Sylwia Pawlak - "Optima" Lublin, Indywidualne Wicemistrzostwo Polski Kadetów, złoty medal drużynowo i brązowy w grze mieszanej i podwójnej
  • Paweł Rozwadowski - "Roztocze" Szczebrzeszyn, brązowy medalista Mistrzostw Polski Kadetów
  • Dagmara Baranowska - "Dystans" Niedźwiada i Karolina Lalak - "Sygnał" Lublin - brązowe medalistki MP Młodzików w grze podwójnej

2011

  • Maciej Nowaliński i Michał Dąbrowski - Trefl Zamość, brązowy medal Młodzieżowych MP w grze podwójnej
  • "Trefl" Zamość - zdobywcy Pucharu Polski mężczyzn
  • Karolina Lalak - "Sygnał" Lublin - Mistrzyni Polski młodzików w grze podwójnej

2012

  • Natalia Cięszczyk - KS Sygnał Lublin, brązowy medal MP juniorów w grze podwójnej
  • Daniel Puchalski - Trefl Zamość, srebrny medal Młodzieżowych MP w grze pojedynczej i brązowy w grze podwójnej z Michałem Dąbrowskim
  • Daniel Kisielewicz - Trefl Zamość, złoty medal Młodzieżowych MP w grze podwójnej
  • Renata Gumula - KTS Optima Lublin, srebrny medal MP Seniorek w grze podwójnej
  • Kinga Jabłońska - KTS Optima Lublin, brązowy medal MP Juniorek w grze pojedynczej
  • Kinga Jabłońska i Sylwia Pawlak - KTS Optima Lublin, brązowe medal DMP Juniorek
  • Gabriela Sienkiewicz i Karolina Lalak - KTS Optima Lublin, srebrne medale w DMP kadetów
  • Karolina Lalak - KTS Optima Lublin - Wicemistrzyni Polski Kadetów w grze podwójnej
  • Michał Dąbrowski "Trefl" Zamość i Klaudia Kusińska GLKS Nadarzyn - Mistrzowie Polski w grze mieszanej MMP

2013

  • Mateusz Baranowski i Arkadiusz Żuk - "Lewart" Lubartów brązowy medal w DMP kadetów
  • Kinga Jabłońska - KTS Optima Lublin, brązowy medal Młodzieżowych MP w grze podwójnej
  • Sylwia Pawlak i Martyna Dziadkowiec - KTS Optima Lublin, złoty medal DMP Juniorek
  • Mateusz Baranowski - "Lewart" Lubartów, Mistrz Polski Młodzików
  • Przemysław Walaszek - "Bobry" Bobrowniki, Wicemistrz Polski Młodzików
  • Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorek - "Optima" Lublin (Pawlak S., Dziadkowiec M.)
  • Mateusz Baranowski - "Lewart" Lubartów i Przemysław Walaszek - "Bobry" Bobrowniki - brązowi medaliści MP młodzików w grze podwójnej
  • Mateusz Baranowski i Marcin Jaszczuk - "Lewart" Lubartów - brązowi medaliści DMP młodzików
  • Karolina Lalak - KTS Optima Lublin - podwójna Mistrzyni Polski Kadetów w grze podwójnej i mieszanej

2014

  • Bartosz Kowalczyk i Łukasz Drzewiecki - "Lewart" Lubartów brązowy medal w grze podwójnej MP młodzików
  • Daniel Kisielewicz - Trefl Zamość, srebrny medal Młodzieżowych MP w grze podwójnej z Pawłem Koziełem - Sygnał Lublin
  • Paulina Krzysiek - KTS Optima Lublin, srebrny medal IMP Juniorek
  • Paulina Krzysiek i Gabriela Sienkiewicz - KTS Optima Lublin, brązowy medal DMP Juniorek
  • Karolina Lalak - "Arka Ryki" Ryki - brązowy medal IMP juniorów i brązowy w grze mieszanej

2015

  • Karolina Lalak UPKS Arka Ryki poczwórna brązowa medalistka MP juniorek w turnieju indywidualnym, drużynowym z koleżanką klubową Dagmarą Baranowską oraz w grze podwójnej i mieszanej
  • Sylwia Pawlak - KTS Optima Lublin, srebrny medal w Młodzieżowych IMP i brązowy medal Młodzieżowych MP w grze podwójnej

2016

  • Sylwia Pawlak AZS UMCS Lublin, młodzieżowa brązowa medalistka w grze podwójnej
  • Karolina Lalak UPKS Arka Ryki, Indywidualna Wicemistrzyni Polski Juniorek, Wicemistrzostwo Polski w grze podwójnej, Mistrzyni Polski w grze mieszanej
  • "Trefl" Zamość - brązowi medaliści Drużynowego Pucharu Polski