Ciekawe strony o tenisie stołowym
Strona Polskiego Zwi±zku Tenisa Stołowego

ŻACY   ŻACZKI
I WTKII WTKIII WTKPuchar PS Mistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA ŻAKÓW 2005/2006
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Rozwadowski Paweł 95 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 108
2. Pataj Mateusz 95 UKS Bobry Bobrowniki 102
3. Stepuch Radosław 95 UKS Go¶cieradów 86
4. Jagu¶ Piotr 95 UKS Bobry Bobrowniki 71
5. Stepuch Dominik 95 UKS Go¶cieradów 69
6. Mikitiuk Adrian 96 UKS Tajfun Miłków 55
7. Bernat Łukasz 95 UKS Wola Osowińska 52
8. PowroĽnik Przemysław 95 UKS NiedĽwiadek NiedĽwiada 51
9. Klassek Michał 96 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 40
10. Nurzyński Mariusz 95 ULKS Dębowica 40
11. Krysa Kacper 95 UKS Żaczek Fajsławice 39
12. Kawka Dominik 96 UPKS Arka Ryki 37
13. Reszka Marcin 96 UKS Orlik Wólka Rokicka 37
14. Mackiewicz Mateusz 97 UKTS Alfa radzyń Podlaski 34
15. Pi¶kiewicz Paweł 95 UKS Żaczek Fajsławice 34
16. Grobel Paweł 95 UKS Bobry Bobrowniki 33
17. Włodek Patryk 95 UKS NiedĽwiadek NiedĽwiada 33
18. Kaznowski Marcin 96 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 32
19. D±browski Domenico 95 ULKS SP Blinów 32
20. Cięciara Adrian 95 UPKS Arka Ryki 32
21. Latoch Michał 95 UKS Wola Osowińska 31
22. Kabaciński Mateusz 95 SKS Junior Łucka 30
23. Wieleba Rocco 95 ULKS SP Blinów 28
24. Rodak Wojciech 95 UPKS Błękitni Leopoldów 28
25. Płaczkowski Marek 95 UKS Bobry Bobrowniki 26
26. Zieliński Marcin 95 UKS NiedĽwiadek NiedĽwiada 25
27. Zaborski Paweł 96 UKS Tajfun Miłków 23
28. Wolniarczyk Rafał 97 UPKS Arka Ryki 22
29. Geleta Adrian 95 UKS NiedĽwiadek NiedĽwiada 22
30. Marcyniuk Łukasz 95 UKS Sokół Jawidz 19
31. Gmurkowski Adam 95 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 19
32. Pełka Sebastian 95 UKS Sokół Jawidz 19
33. Ziółkowski Albert 95 UKS Go¶cieradów 19
34. Adamczyk Damian 95 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 19
35. Danił Damian 95 UKS Sokół Jawidz 19
36. Kawa Krystian 95 UKS Go¶cieradów 19
37. Antol Dominik 96 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 18
38. Reda Adrian 95 UPKS Błękitni Leopoldów 18
39. ¬rubek Robert 95 UKS Sokół Jawidz 17
40. Włoch Dawid 95 SKS Junior Łucka 17
41. Kalbarczyk Krystian 95 UPKS Błękitni Leopoldów 16
42. Sobczak Adrian 95 UPKS Błękitni Leopoldów 15
43. Telepski Bartosz 95 UKS NiedĽwiadek NiedĽwiada 15
44. Chodoła Damian 95 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 14
45. Olszewski Oskar 95 UKS Lider Parczew 14
46. Tomas Maciej 95 UKS Ruch Lublin 12
47. Szadziuk Patryk 95 KS Vojsłavia Wojsławice 12
48. Celiński Michał 95 ULKS Dębowica 12
49. Futera Rafał 95 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 11
50. Miłosz Daniel 96 UPKS Arka Ryki 11
51. Chomiarczuk Przemysław 95 KS Ogniwo Chełm 10
52. Krawczyk Kamil 95 UKS Bobry Bobrowniki 10
53. Operacz Albert 95 UKS NiedĽwiadek NiedĽwiada 10
54. Kozłowski Dawid 95 LUKS Stróża 10
55. Kruk Artur 95 KS Ogniwo Chełm 10
56. Poznański Emil 95 KS Ogniwo Chełm 10
57. Nita Bartłomiej 95 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 10
58. Krasucki Paweł 95 LUKS Kłos Wola Skromowska 9
59. Rodak Bartłomiej 95 SKS Junior Łucka 9
60. Trykacz Paweł 95 LUKS Kłos Wola Skromowska 9
61. Cholewa Michał 95 UKS Bobry Bobrowniki 8
62. Saba Kacper 96 UKS Tajfun Miłków 8
63. Wojtaszek Marcin 95 LUKS Stróża 8
64. Wójcik Artur 95 UKS Bobry Bobrowniki 8
65. Czuliński Krzysztof 95 UKS Go¶cieradów 8
66. Kulbaka Krzysztof 95 UKS Żaczek Fajsławice 8
67. Glina Patryk 96 KS Ogniwo Chełm 8
68. Kostecki Kamil 96 UKS Żaczek Fajsławice 8
69. Łysiak Radosław 95 UKS Żaczek Fajsławice 7
70. Urban Mateusz 95 UKS Orlik Wólka Rokicka 7
71. Czaplicki Sebastian 95 UKS Bobry Bobrowniki 7
72. Wojta¶ Kamil 96 UPKS Błękitni Leopoldów 7
73. Namiota Emil 95 UKS NiedĽwiadek NiedĽwiada 7
74. Madeja Dawid 95 UKS Żaczek Fajsławice 7
75. Kwiatkowski Marcin 95 UKS Bobry Bobrowniki 7
76. Zygmunt Patryk 95 KS Vojsłwavia Wojsławice 7
77. G±ska Mateusz 97 UPKS Arka Ryki 6
78. Kozłowski Marcin 97 LUKS Stróża 6
79. Podolak Piotr 95 UKS Ruch Lublin 6
80. Baranowski Mateusz 00 UKS NIedĽwiadek NiedĽwiada 6
81. Kury¶ Patryk 95 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 6
82. Mazur Dawid 97 ULKS SP Blinów 5
83. Bordzoł Łukasz 95 UKS NiedĽwiadek NiedĽwiada 5
84. Cuprzyński Mateusz 95 Salos Lublin 5
85. Kapusta Adrian 96 UKS Legion Grabów Szlachecki 4
86. Jusiak Adrian 95 SKS Junior Łucka 4
87. Kruczek Damian 96 SLKS Orlik Wola Bystrzycka 4
88. Narusek Patryk 96 UKS Ruch Lublin 4
89. Chodorowski Michał 96 UKS Ruch Lublin 4
90. Sadura Michał 96 UPKS Błękitni Leopoldów 4
91. Jarocki Łukasz 96 UKS Ruch Lublin 4
92. Joński Maciej 95 UKS Bobry Bobrowniki 4
93. Kawka Jakub 97 UPKS Arka Ryki 4
94. Masiczuk Bartłomiej 96 UPKS Błękitni Leopoldów 4
95. Piwoński Patryk 95 UPKS Błękitni Leopoldów 4
96. Szacoń Jakub 96 UKS Ruch Lublin 4
97. Jędrych Piotr 96 UKS Legion Grabów Szlachecki 3
98. Pawlak Grzegorz 96 UKS Legion Grabów Szlachecki 3
99. Kozdroń Michał 97 SKS Junior Łucka 3
100. Zieliński Paweł 97 MKS Lewart Lubartów 3
101. Kupiec Andrzej 96 UPKS Błękitni Leopoldów 3
102. Borkowski Łukasz 95 ULKS Dębowica 3
103. Rybaczek Piotr 95 UKS Bobry Bobrowniki 3
104. Siwek Michał 95 LUKS Kłos Wola Skromowska 3
105. Kubera Mateusz 95 UKS NiedĽwiadek NiedĽwiada 3
106. Marczak Paweł 95 LUKS Stróża 3
107. Dul Krzysztof 95 LUKS Stróża 3
108. Kubera Jakub 96 UKS NiedĽwiadek NiedĽwiada 2
109. Wilkos Mateusz 96 UKS Spartakus Dzwola 2
110. Wilkos Kamil 96 UKS Spartakus Dzwola 2
111. Rz±d Piotr 96 UKS Spartakus Dzwola 2
112. Skowron Sebastian 97 UKS Wola Osowińska 2
113. Bielak Kamil 96 UKS Spartakus Dzwola 2
114. Golonka Jakub 97 UKS NiedĽwiadek NiedĽwiada 2
115. Och Michał 95 UKS NIedĽwiadek NiedĽwiada 2

I WTKII WTKIII WTKPuchar PSMistrz. Woj.
ŻACY   ŻACZKI

WSTECZ