Ciekawe strony o tenisie stołowym
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

ŻACY   ŻACZKI
I WTKII WTKIII WTKPuchar PSMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA ŻAKÓW 2006/2007
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Reszka Marcin 07.96 KKS Sygnał Lublin 104
2. Mikitiuk Adrian 09.96 UKS Tajfun Miłków 88
3. Nowak Rafał 05.96 PKS Samson Lubycza Królewska 74
4. Skóra Jakub 02.96 ULKS Korona Modliborzyce 68
5. Wolniarczyk Rafał 06.97 UKS Bobry Bobrowniki 66
6. Zieliński Paweł 03.97 MKS Lewart Lubartów 62
7. Chomiuk Kacper 05.98 UKS Tajfun Miłków 61
8. Kozłowski Marcin 01.97 LUKS Stróża 56
9. Rachfalski Dawid 01.96 PKS Samson Lubycza Królewska 50
10. Biały Łukasz 06.96 ULKS Korona Modliborzyce 50
11. Kapusta Adrian 02.96 UKS Legion Grabów Szlachecki 48
12. Pawlak Grzegorz 02.96 UKS Legion Grabów Szlachecki 48
13. Tomala Jakub 07.96 ULKS Korona Modliborzyce 47
14. Plichta Adrian 12.97 LUKS Stróża 41
15. Jędrych Piotr 05.96 UKS Legion Grabów Szlachecki 39
16. Jarocki Łukasz 06.96 UKS Ruch Lublin 38
17. Kruk Artur 12.96 KS Ogniwo Chełm 36
18. Biszczanik Tomasz 02.96 PKS Samson Lubycza Królewska 35
19. Wyrostek Bartosz 02.96 KS Ogniwo Chełm 32
20. Szostek Daniel 07.96 ULKS Korona Modliborzyce 27
21. Drózd Kamil 01.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 27
22. Rzęsa Patryk 04.97 ULKS Dzierzkowice 26
23. Rakwał Paweł 07.97 ULKS Dzierzkowice 25
24. Zdyb Michał 08.97 UKS Gościeradów 25
25. Kuźma Dawid 08.97 MKS Lewart Lubartów 24
26. Chodorowski Michał 04.96 UKS Ruch Lublin 24
27. Młynarczyk Kamil 04.98 UKS Gościeradów 23
28. Sikora Emil 05.97 LUKS Stróża 21
29. Gładkowski Jakub 03.97 ULKS Dzierzkowice 21
30. Miłosz Hubert 03.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 21
31. Saba Kacper 01.96 UKS Tajfun Miłków 20
32. Frąk Jakub 05.96 ULKS Korona Modliborzyce 19
33. Wójcik Paweł 06.97 UKS Dystans Niedźwiada 17
34. Baranowski Mateusz 04.00 UKS Dystans Niedźwiada 17
35. Bieniek Karol 05.96 ULKS Korona Modliborzyce 16
36. Szaja Kamil 08.96 ULKS Korona Modliborzyce 16
37. Miłosz Daniel 03.96 UPKS Arka Ryki 15
38. Dudek Radosław 09.97 ULKS Dzierzkowice 14
39. Żołądek Filip 10.96 PKS Samson Lubycza Królewska 14
40. Glina Patryk 12.96 KS Ogniwo Chełm 13
41. Serwatka Łukasz 10.96 ULKS Korona Modliborzyce 13
42. Kulik Marek 01.97 UKS Wola Osowińska 13
43. Suszek Rafał 09.96 UKS Orzeł Krzczonów 13
44. Mackiewicz Mateusz 07.97 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 12
45. Pieczywek Janusz 09.96 UKS Orlik Wólka Rokicka 12
46. Wielgus Jarosław 01.96 ULKS Korona Modliborzyce 12
47. Alikowski Kamil 11.96 KS Ogniwo Chełm 12
48. Strumiński Adrian 10.96 UKS Orzeł Krzczonów 11
49. Naborczyk Kamil 09.97 ULKS Dzierzkowice 11
50. Łasocha Dawid 04.96 PKS Samson Lubycza Królewska 11
51. Ryl Michał 07.96 UPKS Arka Ryki 11
52. Bernat Bartłomiej 08.97 UKS Bobry Bobrowniki 11
53. Magiełda Kamil 05.97 UKS Gościeradów 11
54. Gąska Mateusz 02.97 UPKS Arka Ryki 10
55. Grądziel Cezary Arkadiusz 08.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 10
56. Marzec Rafał 04.96 MKS Lewart Lubartów 10
57. Skowron Sebastian 01.97 UKS Wola Osowińska 9
58. Wilkos Patryk 09.96 UKS Spartakus Dzwola 8
59. Dolecki Jakub 08.97 ULKS Korona Modliborzyce 8
60. Hodun Bartłomiej 04.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 8
61. Miłosz Szymon 03.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 8
62. Kłysz Kamil 09.96 KS Ogniwo Chełm 8
63. Wilkos Mateusz 09.96 UKS Spartakus Dzwola 8
64. Gajaszek Kamil 09.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 7
65. Kudło Jakub 05.96 MKS Lewart Lubartów 7
66. Szubartowski Przemysław 02.96 ULKS Dzierzkowice 7
67. Wieleba Artur 04.96 ULKS Korona Modliborzyce 7
68. Sakowski Łukasz 08.96 UKS Tajfun Miłków 7
69. Zaborski Paweł 05.96 UKS Tajfun Miłków 7
70. Dudek Damian 02.97 LUKS Stróża 7
71. Wójcicki Marcin 04.96 UPKS Błękitni Leopoldów 6
72. Aftyka Bartosz 04.96 LUKSA Kłos Wola Skromowska 6
73. Sadura Michał 04.96 UPKS Błękitni Leopoldów 6
74. Gancarek Grzegorz 10.96 UPKS Błękitni Leopoldów 6
75. Bartoś Michał 10.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 5
76. Szostek Kamil 07.96 ULKS SP Blinów 5
77. Kubera Jakub 08.96 UKS Niedźwiadek Niedźwiada 5
78. Mazur Dawid 07.97 ULKS SP Blinów 5
79. Zaroda Damian 03.98 UKS Gościeradów 5
80. Skrzyński Damian 03.97 UKS Sosnówka 5
81. Bartosiak Jakub Krzysztof 07.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 5
82. Szczuka Albert 07.97 LUKS Stróża 5
83. Wojtaś Kamil 06.96 UPKS Błękitni Leopoldów 5
84. Bartosik Kornel 05.97 KS Ogniwo Chełm 5
85. Masiczak Bartłomiej 02.96 UPKS Błękitni Leopoldów 5
86. Niedźwiedź Tomasz 12.96 UKS Orzeł Krzczonów 5
87. Głowinkowski Kamil 06.97 UKS Ruch Lublin 4
88. Skrzyński Mateusz 02.96 UKS Sosnówka 4
89. Solowski Robert 04.96 UKS Orzeł Krzczonów 4
90. Kokieć Damian 07.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 4
91. Furtak Karol 07.96 UKS SP 50 Lublin 4
92. Stachyra Michał 07.96 MKS Lewart Lubartów 4
93. Bernat Przemysław 11.98 SKS Junior Łucka 4
94. Kromer Jakub 11.96 SKS Junior Łucka 4
95. Kozdroń Mariusz 05.97 SKS Junior Łucka 4
96. Izdebski Jakub 07.97 UKS Dębowica 4
97. Stachyra Marcin 09.97 MKS Lewart Lubartów 4
98. Naborczyk Adrian 10.98 ULKS Dzierzkowice 4
99. Kamola Mikołaj 09.96 UKS Awans Żyrzyn 4
100. Stępniak Bartosz 10.98 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 4
101. Pioterczak Artur 12.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 4
102. Kawka Dominik 01.96 UPKS Arka Ryki 4
103. Łukiewicz Kacper 08.98 KS Ogniwo Chełm 4
104. Wojtaszek Jakub 04.96 ULKS Dzierzkowice 4
105. Dusiński Daniel 05.97 UPKS Błękitni Leopoldów 3
106. Kopeć Krystian 05.98 UKS Tajfun Miłków 3
107. Sikora Eryk 05.97 LUKS Stróża 2
108. Zalewski Bartłomiej 06.98 UPKS Błękitni Leopoldów 2
109. Kamiński Emil 07.98 UPKS Błękitni Leopoldów 2
110. Lodowski Patryk 04.96 ULKS SP Blinów 2
111. Bany Michał 04.97 UPKS Błękitni Leopoldów 2
112. Narusek Patryk 09.96 UKS Ruch Lublin 2
113. Kupiec Andrzej 03.96 UPKS Błękitni Leopoldów 2
114. Czelej Jakub 10.97 LUKS Stróża 2
115. Gołoś Andrzej 05.96 ULKS SP Blinów 2
116. Barczak Michał 06.97 UKS Dystans Niedźwiada 2
117. Żmuda Szymon 03.98 UPKS Błękitni Leopoldów 2
118. Mazur Przemysław 02.97 ULKS Dzierzkowice 2
119. Tylus Damian 02.96 ULKS SP Blinów 2
120. Lamorski Dawid 01.96 LUKS Stróża 2
121. Kowalski Szymon 05.99 ULKS Dzierzkowice 2
122. Nowak Błażej 05.97 ULKS Dzierzkowice 2
123. Michowski Łukasz 07.97 UKS Awans Żyrzyn 2
124. Czerwiński Damian 11.98 LUKS Stróża 2
125. Żmuda Mateusz 04.96 UPKS Błękitni Leopoldów 2
126. Kuty Dawid 06.97 UKS Bobry Bobrowniki 2
127. Wawer Bartłomiej 04.97 UKS Awans Żyrzyn 2
128. Hejduk Damian 02.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 2

I WTKII WTKIII WTKPuchar PSMistrz. Woj.
ŻACY   ŻACZKI

WSTECZ