zarząd kluby galeria
LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

ŻACY   ŻACZKI
I WTKII WTKIII WTKPuchar PSMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA ŻAKÓW 2007/2008
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Wolniarczyk Rafał 06.97 UKS Bobry Bobrowniki 100
2. Wójcik Paweł 06.97 UKS Dystans Niedźwiada 87
3. Gąska Mateusz 02.97 UPKS Arka Ryki 77
4. Zieliński Paweł 03.97 MKS Lewart Lubartów 69
5. Plichta Adrian 12.97 LUKS Stróża 69
6. Kowalczyk Konrad 03.97 UPKS Arka Ryki 69
7. Głowinkowski Kamil 06.97 UKS Ruch Lublin 65
8. Kozłowski Marcin 01.97 LUKS Stróża 61
9. Sikora Emil 05.97 LUKS Stróża 45
10. Drózd Kamil 01.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 42
11. Gajaszek Kamil 09.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 41
12. Kita Patryk 09.97 UMKS Biłgoraj 39
13. Matlakowski Daniel 10.97 UKS Ruch Lublin 38
14. Pacek Albert 08.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 38
15. Zdyb Michał 08.97 UKS Gościeradów 36
16. Gładkowski Jakub 03.97 ULKS Dzierzkowice 34
17. Szczuka Albert 07.97 LUKS Stróża 32
18. Kopeć Krystian 05.98 UKS Tajfun Miłków 29
19. Grądziel Cezary Arkadiusz 08.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 28
20. Walasek Bartosz 02.97 UKS Bobry Bobrowniki 28
21. Bartoś Michał 10.97 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 26
22. Młynarczyk Kamil 04.98 UKS Gościeradów 26
23. Skrzyński Damian 03.97 UKS Sosnówka 25
24. Rzęsa Patryk 04.97 ULKS Dzierzkowice 24
25. Król Sławomir 10.98 UKS Spartakus Dzwola 24
26. Grzyb Łukasz 01.97 UKS Ruch Lublin 23
27. Witnicki Konrad 03.97 KS Ogniwo Chełm 23
28. Miłosz Szymon 03.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 22
29. Bartosiak Jakub 07.97 UKS Ruch Lublin 22
30. Miłosz Hubert 03.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 21
31. Zalewski Bartłomiej 06.98 UPKS Błękitni Leopoldów 21
32. Alikowski Kamil 07.97 KS Ogniwo Chełm 21
33. Golonka Jakub 07.97 UKS Dystans Niedźwiada 20
34. Magiełda Kamil 05.97 UKS Gościeradów 20
35. Hodun Bartłomiej 04.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 20
36. Zaroda Damian 03.98 UKS Gościeradów 20
37. Puchała Jakub 03.97 SP 14 Lublin 19
38. Dudek Patryk 04.97 ULKS Dzierzkowice 19
39. Szajewski Jakub 06.97 UKS Ruch Lublin 17
40. Bany Michał 03.97 UPKS Błękitni Leopoldów 17
41. Pioterczak Artur 12.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 16
42. Zarzycki Sylwester 11.98 SP 14 Lublin 15
43. Morszczyzna Damian 06.97 ULKS Dzierzkowice 15
44. Stępniak Bartosz 10.98 UKS Kępa Piotrawińska Kępa Piotrawińska 15
45. Smyk Dawid 01.99 MKS Lewart Lubartów 14
46. Sikora Eryk 05.97 LUKS Stróża 14
47. Węgrzyn Dariusz 02.97 UKS Żaczek Fajsławice 14
48. Kowalski Szymon 05.99 ULKS Dzierzkowice 13
49. Dudek Damian 02.97 LUKS Stróża 13
50. Mazur Przemysław 02.97 ULKS Dzierzkowice 13
51. Żmuda Szymon 03.98 UPKS Błękitni Leopoldów 12
52. Kapusta Jakub 06.99 UKS Legion Grabów Szlachecki 12
53. Bartosik Kornel 05.97 KS Ogniwo Chełm 12
54. Wojtak Robert 01.97 ULKS Dzierzkowice 12
55. Kowalczyk Bartosz 03.98 UPKS Arka Ryki 11
56. Sidor Mateusz 01.97 UKS Żaczek Fajsławice 11
57. Ziara Paweł 09.98 UKS Gościeradów 11
58. Sankowski Dawid 02.97 UKS Hetman Sosnówka 11
59. Mackiewicz Mateusz 07.97 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 11
60. Hejduk Damian 02.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 10
61. Kłysz Michał 12.97 KS Ogniwo Chełm 10
62. Sowa Marcin 03.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 10
63. Stępniak Szymon 02.97 UKS Żaczek Fajsławice 10
64. Kłysz Kamil 09.96 KS Ogniwo Chełm 10
65. Brodowski Arkadiusz 10.97 ULKS Korona Modliborzyce 9
66. Koc Krzysztof 03.97 UKS Żaczek Fajslawice 9
67. Stasiak Adam 04.97 KS Ogniwo Chełm 9
68. Sergiel Adrian 10.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 8
69. Malinowski Eryk 09.97 KS Ogniwo Chełm 8
70. Rakwał Paweł 07.97 ULKS Dzierzkowice 8
71. Bartkowicz Damian 03.97 UKA Dystans Niedźwiada 8
72. Górski Kamil 01.97 UKS Kępa Piotr. Kępa Piotrawińska 7
73. Mazur Dawid 07.97 ULKS SP Blinów 7
74. Miłosz Patryk 07.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 7
75. Naborczyk Kamil 09.97 ULKS Dzierzkowice 6
76. Chmura Kamil 05.97 UKS Gościeradów 6
77. Dusiński Daniel 05.97 UPKS Błękitni Leopoldów 6
78. Mazur Filip 01.97 KS Ogniwo Chełm 6
79. Kuty Dawid 06.97 UKS Bobry Bobrowniki 6
80. Dudek Radosław 09.97 ULKS Dzierzkowice 6
81. Rodak Daniel 09.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 5
82. Sawa Hubert 01.97 UKS Amicus Łopiennik Górny 5
83. Waseńczuk Rafał 09.97 KKS Sygnał Lublin 5
84. Chawryło Konrad 04.97 SP 14 Lublin 5
85. Jędorowski Maciej 07.97 ULKS Korona Modliborzyce 5
86. Paszko Marcin 07.98 UKS Gambit Wola Radzięcka 5
87. Winiarski Kamil 10.97 UKS Piaski 5
88. Włodek Kamil 10.97 UKS Dystans Niedźwiada 5
89. Dołężka Mateusz 03.97 UKS Legion Grabów Szlachecki 5
90. Kapica Paweł 03.98 UKS Gościeradów 5
91. Dudziński Mateusz 08.97 SP 14 Lublin 5
92. Jasiński Michał 01.97 SP Piaski 5
93. Woźniak Bartosz 06.97 UKS Orlik Wólka Rokicka 4
94. Jonaszko Jakub 11.98 UKS Ruch Lublin 4
95. Kłębokowski Patryk 04.97 UKS Ruch Lublin 4
96. Walaszek Przemysław 05.00 UKS Bobry Bobrowniki 4
97. Jaszczuk Krzysztof 04.97 UKS Orlik Wólka Rokicka 4
98. Dębowski Przemysław 10.98 UKS Dębowica 4
99. Kozdroń Mariusz 05.97 SKS Junior Łucka 4
100. Piorun Dawid 09.98 SP 34 Lublin 4
101. Wójcik Aleksander 07.97 KKS Sygnal Lublin 4
102. Celiński Emil 01.92 UKS Dębowica 4
103. Flis Kamil 03.97 UKS Spartakus Dzwola 4
104. Juźko Artur 08.97 UKS Spartakus Dzwola 4
105. Jakubik Dominik 11.97 UPKS Arka Ryki 4
106. Stachyra Marcin 09.97 MKS Lewart Lubartów 4
107. Gancarz Mateusz 09.97 UPKS Dawid Tarnogród 4
108. Pryjomski Konrad 01.97 UPKS Błękitni Leopoldów 4
109. Kawka Jakub 07.97 UPKS Arka Ryki 4
110. Kujawski Grzegorz 02.97 UPKS Błękitni Leopoldów 4
111. Potyra Tomasz 06.98 UPKS Arka Ryki 4
112. Bernat Bartłomiej 08.97 UKS Bobry Bobrowniki 4
113. Pietrasiak Mateusz 03.97 UKS Amicus Łopiennik Górny 4
114. Sadura Bartosz 01.98 UPKS Błękitni Leopoldów 4
115. Koza Patryk 05.97 UPKS Dawid Tarnogród 4
116. Bielak Michał 09.98 UKS Spartakus Dzwola 3
117. Łukiewicz Kacper 08.98 UKS Arka Wojsławice 3
118. Sadura Piotr 11.97 UPKS Arka Ryki 3
119. Blicharz Michał 05.97 UMKS Biłgoraj 3
120. Szpyra Karol 06.98 ULKS korona Modliborzyce 3
121. Chmura Damian 03.97 ULKS Korona Modliborzyce 3
122. Korda Sylwester 06.97 UKS Bobry Bobrowniki 3
123. Pioterczak Maciej 06.97 UPKS Błękitni Leopoldów 3
124. Dolecki Jakub 03.97 ULKS Korona Modliborzyce 3
125. Sus Mateusz 01.98 UKS Ruch Lublin 3
126. Naborczyk Adrian 10.98 ULKS Dzierzkowice 3
127. Budka Krzysztof 07.97 SKS Junior Łucka 3
128. Stachurski Adrian 03.98 UPKS Błękitni Leopoldów 3
129. Dulniak Kacper 07.99 UKS Ruch Lublin 3
130. Borzemski Daniel 02.97 UKS Amicus Łopiennik Górny 3
131. Janiszek Marcin 1999 UKS Legion Grabów Szlachecki 3
132. Jurkowski Mateusz 02.00 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 3
133. Blicharz Kamil 01.97 UKS Ruch Lublin 3
134. Krupa Rafał 07.97 SP 14 Lublin 3
135. Bernat Przemysław 11.98 SKS Junior Łucka 3
136. Kiewel Bartłomiej 04.97 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 3
137. Piorun Patryk 10.97 SP 34 Lublin 3
138. Sawicki Radosław 08.98 SP 34 Lublin 3
139. Zapalski Daniel 10.98 ULKS Dzierzkowice 3
140. Filiks Arkadiusz 05.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 2
141. Izdebski Jakub 07.97 UKS Dębowica 2
142. Wójcik Jakub 05.99 UKS Dystans Niedźwiada 2
143. Rydz Kacper 06.97 UKS Piaski 2
144. Gołąb Rafał 05.98 UKS Gościeradów 2
145. Flis Adam 05.98 UKS Spartakus Dzwola 2
146. Stachurski Michał 09.97 UPKS Arka Ryki 2
147. Rus Patryk 04.97 UKS Bobry Bobrowniki 2
148. Czerniej Rafał 09.99 UKS Arka Wojsławice 2
149. Kulik Mateusz 11.97 UPKS Arka Ryki 2
150. Koper Jakub 01.98 UKS Ruch Lublin 2
151. Wielgus Mateusz 01.98 ULKS Korona Modliborzyce 2
152. Chmiel Zbigniew 11.97 UKS Spartakus Dzwola 2
153. Furmaniak Kamil 01.98 UKS Ruch Lublin 2
154. Janik Mariusz 10.97 ULKS Korona Modliborzyce 2
155. Gac Karol 08.97 UKS Panda Liśnik Duży 2
156. Widz Bartłomiej 09.97 UKS Spartakus Dzwola 2
157. Mazur Zbigniew 07.97 UKS Spartakus Dzwola 2
158. Rupeć Patryk 03.97 UKS Panda Liśnik Duży 2
159. Makarczuk Karol 09.97 UKS Ruch Lublin 2
160. Wąsik Adrian 12.97 UPKS Arka Ryki 2
161. Wójcikowski Kamil 04.97 UKS Ruch Lublin 2
162. Płecha Paweł 09.97 ULKS Dzierzkowice 2
163. Opieka Arkadiusz 05.00 UKS Legion Grabów Szlachecki 2
164. Mazur Daniel 06.97 ULKS Korona Modliborzyce 1
165. Kraczkowski Patryk 03.97 KS Ogniwo Chełm 1
166. Filipczak Rafał 07.98 UKS Panda Liśnik Duży 1
167. Kobyłka Jakub 01.97 UKS Ruch Lublin 1
168. Cegłowski Patryk 10.98 KKS Sygnał Lublin 1
169. Rosły Kacper 07.98 UKS Panda Liśnik Duży 1
170. Szubartowski Eryk 01.97 SKTS Dwójka Kraśnik 1
171. Buda Sebastian 06.97 UKS Panda Liśnik Duży 1
172. Marotto Marco 06.98 KKS Sygnał Lublin 1
173. Wlizło Michał 09.97 UKS Spartakus Dzwola 1
174. Kamiński Emil 07.98 UPKS Błękitni Leopoldów 1
175. Nowak Błażej 05.97 ULKS Dzierzkowice 1
176. Kamieniarz Kacper 05.98 UKS Gościeradów 1
177. Kamiński Karol 01.97 ULKS Korona Modliborzyce 1
178. Marzec Damian 06.97 UKS Spartakus Dzwola 1
179. Wielgus Patryk 06.98 ULKS Korona Modliborzyce 1
180. Rząd Rafał 11.97 UKS Spartakus Dzwola 1
181. Wójcik Grzegorz 02.97 KS Ogniwo Chełm 1

I WTKII WTKIII WTKPuchar PSMistrz. Woj.
ŻACY   ŻACZKI


WSTECZ