zarząd kluby galeria
LOZTS
tenis stołowy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis stołowy
ROZGRYWKI DRUŻYNOWE
tenis stołowy
Ciekawe strony o tenisie stołowym
tenis stołowy
Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego

ŻACY   ŻACZKI
I WTKII WTKIII WTKPuchar PSMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA ŻAKÓW
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Drózd Kamil 01.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 90
2. Zalewski Bartłomiej 06.98 UPKS Błękitni Leopoldów 90
3. Gąska Bartłomiej 03.98 UPKS Arka Ryki 86
4. Chomiuk Kacper 05.98 UKS Tajfun Miłków 86
5. Wąsik Mateusz 05.99 UPKS Arka Ryki 62
6. Król Sławomir 07.98 UKS Spartakus Dzwola 53
7. Walaszek Przemysław 05.00 UKS Bobry Bobrowniki 52
8. Kwiatek Łukasz 06.98 UKS Kępa Piotrawińska 48
9. Pietrasik Krystian 08.99 UPKS Arka Ryki 46
10. Stachurski Adrian 03.98 UPKS Błękitni Leopoldów 45
11. Drzewiecki Adam 12.98 UKS Orlik Wólka Rokicka 44
12. Miłosz Hubert 03.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 44
13. Żmuda Szymon 03.98 UPKS Błękitni Leopoldów 41
14. Żuk Arkadiusz 08.99 ULPKS Promyk Siemień 40
15. Urban Bartosz 02.98 UKS Orlik Wólka Rokicka 38
16. Antolak Michał 06.99 UPKS Arka Ryki 37
17. Kopeć Krystian 05.98 UKS Tajfun Miłków 36
18. Kamiński Emil 07.98 UPKS Błękitni Leopoldów 35
19. Kowalski Szymon 05.99 ULKS Dzierzkowice 33
20. Kowalczyk Bartłomiej 03.98 UPKS Arka Ryki 33
21. Stępniak Bartosz 10.98 UKS Kępa Piotrawińska 33
22. Sergiel Adrian 10.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 33
23. Szkutnik Marek 01.98 UKS Kępa Piotrawińska 30
24. Baranowski Mateusz 01.00 UKS Dystans Niedźwiada 27
25. Kapusta Jakub 06.99 UKS Legion Grabów Szlachecki 26
26. Włoda Mateusz 05.99 UKS Kępa Piotrawińska 22
27. Gierula Wojciech 07.00 UPKS Dawid Tarnogród 21
28. Opieka Arkadiusz 05.00 UKS Legion Grabów Szlachecki 21
29. Piotruk Sylwester 06.98 UKS Tajfun Miłków 21
30. Banach Wiktor 10.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 20
31. Seroka Szymon 11.01 UPKS Dawid Tarnogród 20
32. Pęczkowski Wiktor 10.98 UKS Kępa Piotrawińska 20
33. Zapalski Daniel 10.98 ULKS Dzierzkowice 19
34. Adamczyk Patryk 01.99 UKS Kępa Piotrawińska 19
35. Osiak Maciej 06.98 UPKS Arka Ryki 18
36. Zaroda Damian 03.98 UKS Gościeradów 18
37. Hejduk Damian 02.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 16
38. Jaśkowski Michał 10.98 UKS Kępa Piotrawińska 16
39. Naborczyk Adrian 10.98 ULKS Dzierzkowice 15
40. Stachulski Norbert 05.98 ULKS Dzierzkowice 15
41. Młynarczyk Kamil 04.98 UKS Gościeradów 14
42. Obszański Paweł 11.00 UPKS Dawid Tarnogród 14
43. Kamieniarz Kacper 05.98 UKS Gościeradów 14
44. Kwietniewski Dominik 07.98 UKS Kępa Piotrawińska 13
45. Smyk Dawid 01.99 MKS Lewart Lubartów 12
46. Dębowski Przemysław 10.98 UKS Dębowica 11
47. Czaplicki Patryk 01.99 UKS Bobry Bobrowniki 10
48. Pielacha Bartłomiej 03.99 UPKS Arka Ryki 10
49. Wasak Mikołaj 25.98 UKS Orlik Wólka Rokicka 9
50. Stachura Cezary 09.99 SKS Junior Łucka 9
51. Maj Patryk 10.99 UKS Kępa Piotrowińska 8
52. Paluch Kamil 06.98 UKS Sokół Jawidz 8
53. Sowa Marcin 03.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 8
54. Wydra Jakub 03.00 UKS Jantar Kazimierz Dolny 7
55. Kruszczyński Mateusz 06.99 SKS Junior Łucka 7
56. Perec Adrian 06.98 UKS Sokół Jawidz 7
57. Bernat Przemysław 11.98 SKS Junior Łucka 7
58. Swacha Norbert 09.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 7
59. Barczak Mateusz 09.99 SKS Junior Łucka 7
60. Jankowski Kacper 05.99 UKS Orlik Wólka Rokicka 7
61. Pełka Gabriel 04.99 UKS Sokół Jawidz 7
62. Sadura Bartosz 01.98 UPKS Błękitni Leopoldów 7
63. Celiński Mateusz 12.98 UKS Dębowica 7
64. Filiks Arkadiusz 05.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 7
65. Osuch Daniel 12.99 UKS Kępa Piotrowińska 6
66. Kanadys Sebastian 05.99 SKS Junior Łucka 6
67. Bordzoł Krystian 12.98 UKS Dystans Niedźwiada 6
68. Walaszek Łukasz 06.98 UKS Bobry Bobrowniki 5
69. Celiński Mirosław 01.98 UKS Dębowica 4
70. Charliński Kamil 05.00 UKS Orlik Wólka Rokicka 4
71. Źrubek Rafał 04.00 UKS Sokół Jawidz 4
72. Filipek Jakub 02.00 UPKS Arka Ryki Ryki 4
73. Mazurek Adrian 04.98 UKS Orlik Wólka Rokicka 4
74. Orzeł Damian 11.98 UKS ZS Niemce 4
75. Łuczyński Łukasz 01.99 UKS Sokół Jawidz 4
76. Kapica Paweł 03.98 UKS Gościeradów 4
77. Biskup Cezary 05.98 UKS ZS Niemce 4
78. Nyk Mikołaj 12.99 UKS Gościeradów 4
79. Poręba Kacper 04.98 UKS Dębowica 4
80. Kiewel Arkadiusz 01.99 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 4
81. Woźniak Arkadiusz 01.00 UKS Sokół Jawidz 3
82. Chłopaś Grzegorz 07.99 UKS Sokół Jawidz 3
83. Drzewiecki Łukasz 10.01 UKS Orlik Wólka Rokicka 3
84. Jankowski Szymon 07.01 UKS Orlik Wólka Rokicka 3
85. Sadowski Adrian 02.99 UKS Sokół Jawidz 3
86. Szostak Damian 04.99 SKS Junior Łucka 3
87. Waga Jakub 09.98 UKS ZS Niemce 3
88. Bochniak Bartosz 04.99 UKS Orlik Wólka Rokicka 3
89. Bielak Michał 09.98 UKS Spartakus Dzwola 3
90. Beczek Jakub 01.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 3
91. Mazurek Kamil 02.99 Żaczek Fajsławice 2

I WTKII WTKIII WTKPuchar PSMistrz. Woj.
ŻACY   ŻACZKI

WSTECZ



lozts