zarz眃 kluby galeria
LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

疉CY   疉CZKI
I WTKII WTKIII WTKPuchar PSMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA 疉K覹 2009/2010
Klasyfikacja uwzgl阣nia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniej體

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. 痷k Arkadiusz 08.99 ULPKS Promyk Siemie 102
2. Walaszek Przemys砤w 05.00 UKS Bobry Bobrowniki 98
3. Baranowski Mateusz 01.00 UKS Dystans Nied紈iada 94
4. W眘ik Mateusz 05.99 UPKS Arka Ryki 81
5. Kowalski Szymon 05.99 ULKS Dzierzkowice 66
6. B砤szczyk Rafa 10.00 LUKS Str罂a 64
7. Kapusta Jakub 06.99 UKS Legion Grab體 Szlachecki 63
8. Filipek Jakub 02.00 UPKS Arka Ryki Ryki 59
9. Opieka Arkadiusz 05.00 UKS Legion Grab體 Szlachecki 49
10. Seroka Szymon 11.01 UPKS Dawid Tarnogr骴 48
11. Olszak Krystian 04.99 UKS Bobry Bobrowniki 48
12. Antolak Micha 06.99 UPKS Arka Ryki 40
13. Gierula Wojciech 07.00 UPKS Dawid Tarnogr骴 37
14. Koz硂wski Daniel 07.99 LUKS Str罂a 36
15. Stachura Cezary 09.99 SKS Junior cka 34
16. Barczak Mateusz 09.99 SKS Junior cka 34
17. Obsza駍ki Pawe 11.00 UPKS Dawid Tarnogr骴 34
18. Bajko Kamil 08.99 GLKS Felix Rossosz 34
19. W硂szek Sylwester 07.99 KKS Sygna Lublin 33
20. Filipek Szymon 08.00 UPKS Arka Ryki 32
21. Banach Wiktor 10.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 32
22. bianka Krystian 06.99 UKS Legion Grab體 Szlachecki 28
23. Po硂wski Marcin 10.99 UKS Bobry Bobrowniki 27
24. Kruszczy駍ki Mateusz 06.99 SKS Junior cka 26
25. Pleskot Dawid 01.99 UKS Legion Grab體 Szlachecki 25
26. Pietrasiak Krystian 08.99 UPKS Arka Ryki 25
27. Mroczkowski Daniel 02.99 TUKS Sok蟪-Mech. Tomasz體 Lubelski 25
28. Czapla Eryk 08.99 UKS K阷a Piotrawi駍ka 23
29. Jankowski Kacper 05.99 SKS Junior cka 22
30. 瑀ubek Rafa 04.00 UKS Sok蟪 Jawidz 21
31. Drzewiecki kasz 10.01 UKS Orlik W髄ka Rokicka 20
32. Nyk Miko砤j 12.99 UKS Go禼ierad體 18
33. Stasiak Adam 01.00 KS Ogniwo Che砿 16
34. Dudek Wojciech 02.99 LUKS Str罂a 15
35. Pe砶a Gabriel 04.99 UKS Sok蟪 Jawidz 15
36. W硂da Mateusz 05.99 UKS K阷a Piotrawi駍ka 15
37. Trajer Norbert 12.99 UKS Bobry Bobrowniki 14
38. Belka Patryk 04.01 UPKS Arka Ryki 14
39. Wydra Jakub 03.00 UKS Jantar Kazimierz Dolny 13
40. Swacha Norbert 09.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 13
41. Beczek Jakub 05.01 UKS Legion Grab體 Szlachecki 13
42. Jaszczuk Marcin 04.01 UKS Orlik W髄ka Rokicka 12
43. W阦rzyn Karol 08.00 UKS K阷a Piotrawi駍ka 11
44. Kulik Bart硂miej 02.01 UPKS Arka Ryki 11
45. Dobrza駍ki Rafa 05.99 UKS Go禼ierad體 10
46. Jaszczuk Marcin 04.01 UKS Orlik W髄ka Rokicka 10
47. Drzewiecki kasz 10.01 UKS Orlik W髄ka Rokicka 10
48. Belka Patryk 04.01 UPKS Arka Ryki 10
49. Mazurek Maciej 04.00 UKS TAJFUN MI覹 9
50. Do酬縦a Jakub 03.01 UKS Legion Grab體 Szlachecki 9
51. Czaplicki Patryk 01.99 UKS Bobry Bobrowniki 9
52. Kanadys Sebastian 05.99 SKS Junior cka 8
53. Bogucki Jakub 01.99 SKS Junior cka 8
54. Sergiel Kacper 01.99 UKS Legion Grab體 Szlachecki 8
55. Pielacha Bart硂miej 03.99 UPKS Arka Ryki 7
56. Kawa Krzysztof 03.99 UKS Go禼ierad體 7
57. J阣rych Piotr 07.99 UKS Dynamo G髗d 7
58. Dusi駍ki Maciej 06.99 UPKS B酬kitni Leopold體 6
59. Ochnik Jakub 02.01 UKS Dynamo G髗d 5
60. Nied紈ied Micha 01.00 KKS Sygna Lublin 5
61. Reszka Mi硂sz 03.02 KKS Sygna Lublin 5
62. Smyk Dawid 01.99 MKS Lewart Lubart體 5
63. Dadia Dominik 01.01 LUKS Trefl Zawada 5
64. Sowa Adam 10.99 UKS Dynamo G髗d 5
65. Kaznowski Patryk 07.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 5
66. Bordzo Patryk 01.00 UKS DYSTANS NIEDZWIADA 4
67. Wo糿iak Arkadiusz 01.00 UKS Sok蟪 Jawidz 4
68. Wasak Damian 01.00 UKS Sok蟪 Jawidz 4
69. Szostak Damian 04.99 SKS Junior cka 4
70. Smoli駍ki Kamil 05.99 SKS Junior cka 4
71. Ch硂pa Grzegorz 07.99 UKS Sok蟪 Jawidz 4
72. Jankowski Szymon 07.01 UKS Orlik W髄ka Rokicka 4
73. 瑀ubek Marcin 02.02 UKS Sok蟪 Jawidz 4
74. Mazurkiewicz Eryk 03.00 UKS Tajfun Mi砶體 4
75. Czuchryta Patryk 11.01 UKS Orlik W髄ka Rokicka 4
76. Wo糿iak Mateusz 09.01 UKS Sok蟪 Jawidz 4
77. Matuszewski Szymon 02.01 SP 51 Lublin 4
78. Kuchciak Sebastian 05.01 UKS Orlik W髄ka Rokicka 4
79. Doma駍ki Konrad 04.00 UKS Tajfun Mi砶體 4
80. Ro縩owski Micha 02.01 SP 51 Lublin 4
81. Mi硂sz Kacper 04.00 UKS Legion Grab體 Szlachecki 4
82. Dusi駍ki Kornel 06.01 UPKS B酬kitni Leopold體 4
83. Kwiatkowski Artur 10.99 UKS Bobry Bobrowniki 4
84. Kozak Marcin 01.99 UKS Jantar Kazimierz Dolny 4
85. Walasek Piotr 05.00 UKS Legion Grab體 Szlachecki 4
86. Dudzi駍ki Karol 11.99 ULKS Dzierzkowice 4
87. Piekarz Kacper 02.00 LUKS STR盈A 4
88. Filipek Jakub 05.00 UPKS B酬kitni Leopold體 4
89. Suda Maciej 07.00 ULKS DZIERZKOWICE 4
90. Suda Kacper 05.99 ULKS Dzierzkowice 4
91. Kostrubiec Jakub 06.00 LUKS Trefl Zawada 4
92. Knieja Micha 01.99 ULKS Dzierzkowice 4
93. Bia硑 Jakub 03.01 ULKS DZIERZKOWICE 4
94. Dawidek Szymon 06.00 UPKS B酬kitni Leopold體 4
95. Kwiatek Szymon 12.99 ULKS Dzierzkowice 4
96. Cuch Grzegorz 02.99 UPKS B酬kitni Leopold體 3
97. W硂sek Micha 09.99 UKS Sok蟪 Jawidz 3
98. Kwietniewski Maciej 02.99 KKS Sygna Lublin 3
99. Kawka Damian 02.00 UPKS Arka Ryki 3
100. czy駍ki Jakub 09.02 UKS Sok蟪 Jawidz 3
101. Rak Bart硂miej 01.99 UKS Jantar Kazimierz Dolny 3

I WTKII WTKIII WTKPuchar PSMistrz. Woj.
疉CY   疉CZKI

WSTECZ



lozts