zarz眃 kluby galeria
LOZTS
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI INDYWIDUALNE
tenis sto硂wy
ROZGRYWKI DRU痀NOWE
tenis sto硂wy
Ciekawe strony o tenisie sto硂wym
tenis sto硂wy
Strona Polskiego Zwi眤ku Tenisa Sto硂wego
tenis sto硂wy
Extraklasa M昕czyzn Tenisa Sto硂wego

疉CY   疉CZKI
I WTKII WTKIII WTKPuchar PSMistrz. Woj.

KLASYFIKACJA GENERALNA 疉K覹 2011/2012
Klasyfikacja uwzgl阣nia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniej體

Miejs. Nazwisko i Imi Data Klub Punkty
1. Jaszczuk Marcin 04.01 MKS Lewart Lubart體 108
2. Seroka Szymon 11.01 UPKS Dawid Tarnogr骴 97
3. Drzewiecki kasz 10.01 MKS Lewart Lubart體 94
4. Ochnik Jakub 02.01 UKS Dynamo G髗d 86
5. Kowalczyk Bartosz 05.02 MKS Lewart Lubart體 70
6. Nowak Emil 02.01 UKS Topspin 51 Lublin 63
7. Owczarkiewicz Miko砤j 06.01 UKS Topspin 51 Lublin 58
8. Chwedoruk Hubert 01.02 SP 46 Lublin 54
9. Ro縩owski Micha 02.01 UKS Topspin 51 Lublin 52
10. Dadia Dominik 01.01 LUKS Trefl Zamo舵 51
11. Belka Patryk 04.01 UPKS Arka Ryki 49
12. P砤chta Norbert 08.02 SP 46 Lublin 46
13. Komar Jakub 07.01 UKS Dynamo G髗d 41
14. Jagodzinski Micha 01.03 KS Sygna Lublin 41
15. Buczak Jakub 05.01 LUKS Trefl Zamo舵 39
16. Warpas B砤縠j 07.01 KTS Sygna Lublin 33
17. R罂alski Krystian 02.02 UKS K阷a Piotrawi駍ka 30
18. Szczecki Jacek 03.02 LUKS Jawor Jan體 Lubelski 29
19. Mikuli駍ki Bart硂miej 04.01 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 28
20. Bia硑 Jakub 03.01 ULKS Dzierzkowice 27
21. Adamski Radoslaw 02.03 UKS K阷a Piotrawi駍ka 26
22. Dyjak Pawe 01.01 LUKS Trefl Zamo舵 25
23. Zabielski Miko砤j 2003 UKS Topspin 51 Lublin 24
24. Buryta Bart硂miej 04.01 UKS Spartakus Dzwola 23
25. Krusi駍ki Kacper 03.02 ULKS Dzierzkowice 22
26. Piwo駍ki kasz 12.02 UPKS Arka Ryki 21
27. Mazur Wiktor 02.01 LUKS Jawor Jan體 Lubelski 20
28. Godzisz Piotr 04.01 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 20
29. Kulik Bart硂miej 02.01 UPKS Arka Ryki 19
30. Mi阫ina Maciej 04.02 MKS Lewart Lubart體 19
31. Godzisz Adam 04.01 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 19
32. Bielecki Damian 04.01 UKS Spartakus Dzwola 19
33. Grosman Pawe 09.01. LUKS Trefl Zamo舵 16
34. Syku砤 Jakub 02.01 UKS Spartakus Dzwola 16
35. Krzeszowski Kacper 01.01 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 14
36. Mu鎘a Mateusz 08.02 UKS Dynamo G髗d 13
37. Szabat Sebastian 03.01 ULKS Dzierzkowice 12
38. Mi硂sz Przemyslaw 07.01 UKS Legion Grab體 Szlachecki 12
39. Sergiel Maciej 06.01 UKS Legion Grab體 Szlachecki 12
40. Pie駅osz Filip 02.02 UKS Legion Grab體 Szlachecki 11
41. Bargenda Konrad 07.02 KS Sygna Lublin 11
42. Beczek Jakub 05.01 UKS Legion Grab體 Szlachecki 11
43. Duda Dawid 09.02 ULKS Dzierzkowice 10
44. Rogala Hubert 03.02 KTS Sygna Lublin 10
45. T硊禼ik Szczepan 04.01 ULKS Dzierzkowice 10
46. Urban Jan 06.01 SKS Junior cka 10
47. Burtnik Szymon 06.02 UKS Sok蟪 Jawidz 9
48. Sowa Micha 12.02 UKS Dynamo G髗d 9
49. Oleszek Szymon 02.02 UKS Sok蟪 Jawidz 9
50. Prz眃ka Szymon 09.02. UKS Legion Grab體 Szlachecki 9
51. Borz阠ki Damian 06.03 MKS Lewart Lubart體 9
52. Kr髄 Krzysztof 11.01 UKS Spartakus Dzwola 8
53. Wdowiak Maciej 09.02 KTS Sygna Lublin 8
54. Matuszewski Szymon 02.01 UKS Topspin 51 Lublin 7
55. czy駍ki Jakub 09.02 UKS Sok蟪 Jawidz 6
56. Stanicki Tomasz 02.2002 UKS Topspin 51 Lublin 6
57. Dusi駍ki Kornel 06.01 UPKS B酬kitni Leopold體 6
58. Plewik Mi硂sz 2004 KS Sygna Lublin 6
59. Chrze禼ian Radoslaw 2002 KTS Sygna Lublin 6
60. Paw硂wski Micha 08.01 MLKS W硂dawianka W硂dawa 6
61. Czuchryta Patryk 11.01 UKS Orlik W髄ka Rokicka 5
62. Niewielski Piotr 03.2002 KS Sygna Lublin 5
63. bianka Arkadiusz 06.01 UKS Dynamo G髗d 5
64. Jankowski Szymon 12.01 UKS Spartakus Dzwola 4
65. Idzik Franciszek 04.01 UKS 痑czek Fajs砤wice 4
66. Owczarkiewicz Dominik 11.02 UKS Topspin 51 Lublin 4
67. 瑀ubek Marcin 02.02 UKS Sok蟪 Jawidz 4
68. Wo糿iak Mateusz 09.01 UKS Sok蟪 Jawidz 4
69. Kostyra Jakub 06.02 UPKS Arka Ryki 4
70. Ostrzy縠k Eryk 04.03 UPKS Arka Ryki 4
71. Adamiec Konrad 01.01 UKS 痑czek Fajs砤wice 4
72. Budzy駍ki Grzegorz 05.01 SKS Junior cka 3
73. W硂sek Dawid 04.02 UKS Sok蟪 Jawidz 3
74. Por阞ski Patryk 06.01 UKS 痑czek Fajs砤wice 3
75. Jakimcio Micha 01.02 UKS Amicus piennik G髍ny 3
76. Szalast Jakub 09.02 UKS Sok蟪 Jawidz 3
77. Janeczek Filip 03.01 UPKS B酬kitni Leopold體 3
78. J阣rych Jakub 2004 UKS Dynamo G髗d 1
79. Bednarowski Jakub 2003 UKS Topspin 51 Lublin 1
80. Gajek Jakub 04.01 UKS Dynamo G髗d 1
81. Pawlak Jakub 11.02 UKS Dynamo G髗d 1

I WTKII WTKIII WTKPuchar PSMistrz. Woj.
疉CY   疉CZKI

WSTECZ



lozts